עזרה משפחתון ברמות א' - דחוף

שיר השירות

משתמש מקצוען
אני בחופשת לידה עם תינוק מלאך בלי עין הרע ואני אמורה לחזור אוטוטו (עוד כשבועיים ---איך שהזמן טס:) ככה שמפה לשם (והחגים וכו') לא הצלחתי למצוא משפחתון\מטפלת כלבבי אם למישו יש המלצות או מישו שהיא מכירה זה יהיה ממש הצלה!!! וחסד גדול מאד
אני רוצה באיזור רמות א' ליד בית הכנסת משכן שרגא
תודה מראש

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
אני יכולה להביא לך טלפון של הרכזת משפחתונים באיזור.
יעזור לך?
היא ממש נחמדה, כדאי לך לנסות.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
חבל לך על המאמצים
אין משפחתונים לתינוקות דרך התמ"ת
הכל מלא עד אפס מקום
אני כבר חודשיים מחפשת משפחתון, דיברתי עם הרכזת אביטל כמה פעמים
אין על מה לדבר
סליחה שאני מורידה לך את המוטיבציה לחפש, פשוט חבל על הכוחות שלך ועל עוגמת הנפש
בהצלחה!

שיר השירות

משתמש מקצוען
חבל לך על המאמצים
הכל מלא עד אפס מקום
אין על מה לדבר
בהצלחה!

אוקיי,
אז מה עשית? יש לך מישהיא פרטית שאת יכולה להמליץ לי (אפילו עד 1 וחצי)

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
חבל לך על המאמצים
הכל מלא עד אפס מקום
אין על מה לדבר
בהצלחה!
אני דוקא מדברת על רכזת אחרת, אז אולי יש סיכוי ?
ספציפית אצל המטפלת של הבת שלי יש מקום, אבל היא מקבלת רק גדולים.
אולי יש עוד כאלה, תנסי.

ואת יכולה גם לחכות ללוח קיר במוצאי שבת, יש שם המון מודעות על מקום פנוי במשפחתון או דברים כאלה.

שיר השירות

משתמש מקצוען
אולי יש עוד כאלה, תנסי.

ואת יכולה גם לחכות ללוח קיר במוצאי שבת, יש שם המון מודעות על מקום פנוי במשפחתון או דברים כאלה.
תוכלי אולי לשלוח לי בפרטי את המס' שלה?

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אוקיי,
אז מה עשית? יש לך מישהיא פרטית שאת יכולה להמליץ לי (אפילו עד 1 וחצי)
לא עשיתי כלום
אני צריכה עוד כמה ימים לחזור לעבודה ועדיין לא מצאתי מטפלת.
הבעיה אצלי שאני צריכה עד 4 וחצי
רוב המטפלות הפרטיות עד שעה 2

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אולי יש עוד כאלה, תנסי.

זה מה שכתבתי
שלבוגרים יש מקום
ולתינוקות אין מקום
משום מה השנה רב המטפלות בחרו לטפל רק בבוגרים

שיר השירות

משתמש מקצוען
לא עשיתי כלום
אני צריכה עוד כמה ימים לחזור לעבודה ועדיין לא מצאתי מטפלת.
הבעיה אצלי שאני צריכה עד 4 וחצי
רוב המטפלות הפרטיות עד שעה 2
את מכירה מטפלת פרטית טובה שעובדת עד שתיים?
בתכלס זה הזוי שמי שיולדת אחרי הזמן הרישמי אין לה מקום (וזה אומר 50% מהתינוקות!!)
אני מקווה שתמצאי בכל אופן...

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
את מכירה מטפלת פרטית טובה שעובדת עד שתיים?
בתכלס זה הזוי שמי שיולדת אחרי הזמן הרישמי אין לה מקום (וזה אומר 50% מהתינוקות!!)
אני מקווה שתמצאי בכל אופן...
לא מכירה עד 2 כי לא ביררתי על זה בכלל
באמת הזוי
וסתם תדעי שיש ברשימת המתנה קרוב ל 50 תינוקות.....

יוכי יוכי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני בחופשת לידה עם תינוק מלאך בלי עין הרע ואני אמורה לחזור אוטוטו (עוד כשבועיים ---איך שהזמן טס:) ככה שמפה לשם (והחגים וכו') לא הצלחתי למצוא משפחתון\מטפלת כלבבי אם למישו יש המלצות או מישו שהיא מכירה זה יהיה ממש הצלה!!! וחסד גדול מאד
אני רוצה באיזור רמות א' ליד בית הכנסת משכן שרגא
תודה מראש

אני הייתי בבעיה בדיוק כמו שלך ומצאתי מטפלת פרטית מהממת בדיוק באזור שלך.. אבל זה היה שנה שעברה תוכלי לשאול אותה אם היא עוד מעוניינת לקבל תינוקות.
טלפון אוכל לתת לך במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

ובאמת הגיע הזמן שהתמת ידאג גם לתינוקות שעוד לא נולדו בזמן הרישום למשפחתונים...

נערך לאחרונה ב:

אמיליה

משתמש מקצוען
5 נשים שהפעילו משפחתונים ברמות א', השנה לא פתחו משפחתון. אני יודעת מידיעה אישית . ולכן יש כזה ביקוש מטורף!
הן לא פתחו כי האחראיות מיררו להן את החיים (לדבריהן) ביקורות בלי הפסקה, חיטטו להן בסירים וחקרו אותן שתי וערב על סדר היום ומרכיבי המאכלים וכולי וכולי.
אחת, שכנה שלי, וותיקה כבר קרוב ל10 שנים שכל שנה היתה לה הרשמה מטורפת, סגרה השנה! פשוט נמאס לה.
חבל. בתכלס , ההורים ניזוקים ראשונים מכל הבלגאן הזה.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
הבעיה היא לא ברכזות,
לרוב הן מקסימות.
אלא
התמ"ת יצאו בכלל חדש
בו אפשר להכניס בקבוצה או רק ילדים בוגרים (מעל גיל 10 חודשים)
או רק 2 תינוקים (עד גיל 9 חודשים) ו3 בוגרים
ממילא רוב בעלות המשפחתון בחרו בקבוצת בוגרים בשביל שלא יאלצו להכין תוכניות/ סדר יום / אוכל ל2 קבוצות גילאים!!!
הבעיה אצל משרדי התמ"ת החכמים!!!!

תכל'ס

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אכן,התלונות אמורות להיות מופנות אך ורק למשרד הכלכלה,המפעיל חייב לפעול בדיוק עפ''י ההוראות!

משה גל

משתמש מקצוען
הבעיה היא לא ברכזות,
לרוב הן מקסימות.
אלא
התמ"ת יצאו בכלל חדש
בו אפשר להכניס בקבוצה או רק ילדים בוגרים (מעל גיל 10 חודשים)
או רק 2 תינוקים (עד גיל 9 חודשים) ו3 בוגרים
ממילא רוב בעלות המשפחתון בחרו בקבוצת בוגרים בשביל שלא יאלצו להכין תוכניות/ סדר יום / אוכל ל2 קבוצות גילאים!!!
הבעיה אצל משרדי התמ"ת החכמים!!!!
איך באמת אפשר לקדם את ביטול ההנחיה ההזויה הזו?
במשפחתונים אמרו לי שהם לא הצליחו להזיז את משרד הכלכלה בעניין, רק להוריד את גיל הבוגרים משנה לעשר חודשים.
בשיחה עם לשכת קלרמן הבנתי שהם לא יכולים לעזור במה שלא קשור לעירייה.
לאיזה אנשי ציבור צריך לפנות?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה