פורים משלוח מנות לחמות ולהורים-שיתופים

shali

משתמש מקצוען
כבר כמה פעמים שנעזרתי בפרוג

לצורך מתנות ומשלוחים, עיקר ההשראה--

שאבתי מתמונות ששיתפתם מעשה ידכם!!

צילמת באחד השנים משלוח יפה שעשית?
יש לך רעיון למשלוח לנ"ל?

נשמח שתעלי לשתף לטובת כולם

אני אשתף ראשונה-הרעיונות כמובן בהשראת פרוג..

shali

משתמש מקצוען
אוופס אני רואה שהתמונות לא על המחשב אעלה מחר

אשמח מאד לשיתופכם
עוזר מאד!!!

shali

משתמש מקצוען
אחד הרעיונות שקבלתי מפה:
משלוח מנות של פירות
מתקבל כקינוח לסעודה
ומכובד מאד
אז לצד אחד חתכתי את זה:

shali

משתמש מקצוען
[העלה מחנות חד"פ]
עשיתי לילה ליפני שמתי בקרור =התקבל יפה מאד
IMG_3499.JPG
IMG_3496.JPG
IMG_3509.JPG

נערך לאחרונה ב:

shali

משתמש מקצוען
לצד השני
רעיון שאני ממש ממליצה [כמובן קבלתי מפה...]
הרעיון הוא משלו מנות בנושא תה--'תמצית תודה'
כל הדברים ששמתי היו קשורים לתה
והמכתב היה מודה ומעריך ומעוצב בצורת תיון

shali

משתמש מקצוען
אשמח לרעיונות נוספים
פחות עבודה מיזה.. [טוב הייתי שנה ראשונה...]
אבל עדין מכובד ויפה

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רעיון בהתאם לתחפושת:
כלה - עשינו מארז להורים עם שקיות אורגנזה (כמו שהכלה זורקת) ובהם שוקולדים ממולאים, פרלינים, פיצוחים, ג'לי וכל דבר שאוהבים. שמנו בקבוק וודקה לצד אחד וקישטנו אותו כמו כלה - שמנו על הבקבוק "חצאית" טול לבן וקשרנו פפיון לבן למעלה, ולצד השני שמנו בקבוק יין עם פפיון אדום ומעין טוקסידו שחור על הבקבוק - חתן. יצא ממש מתוק

shali

משתמש מקצוען
הילדון שלי מתחפש לדב פנדה
רעיון להורים?

shali

משתמש מקצוען
מי שיכולה להעלות תמונות להשראה, עדיף
כי אשכולות של רעונות יש מלא
תמונות ממש נותנים כיוון
תודה

רבקהנ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הילדון שלי מתחפש לדב פנדה
רעיון להורים?
אפשר לקנות דובי וצנצנת בגודל מתאים אליו ולשים בצנצנת מה שרוצים וכך זה נראה שהדב אוכל דבש.
בפתק אפשר לכתוב משהו על חיבוק דוב:LOL:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה