עזרה משלוח מנות להורים

Sara Rivka

משתמש מקצוען
מאד רוצה לשלוח להורי משלוח מנות,
אממה הם לא רוצים שנוציא עליהם כסף (לא משלוחי מנות ולא מתנות יום הולדת וכן על זה הדרך).הם אומרים שנשמור אותו לעצמנו
חשבתי אולי הפרוגיסטים היקרים!!! יעזרו לי למצוא רעיון, למשהו שלא עולה כסף, אבל מביע את ההכרת הטוב שלנו אליהם.
אין לי אחים נשואים, וגם אני לא

E7

משתמש פעיל
חמודה את!
אולי תכיני משהו?
לדוג' קינוח לסעודה כזה...
(מישהי העלתה פה ואהבתי)

קבצים מצורפים

• 1288861-fc0994f0bf82785cdaee939d09a60614.jpg
    1288861-fc0994f0bf82785cdaee939d09a60614.jpg
    KB 117.8 · צפיות: 177

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
אהבתי. להתארגן כמה אחיות או אחים או נכדים ולבוא ליום של נקיון לפסח ולגבי משלוח מנות נראה לי שתמיד שמחים עם עזרה בהכנת הסעודה: סלט, תוספת או קינוח. תזכי למצוות!

תמונות

משתמש פעיל
אהבתי. להתארגן כמה אחיות או אחים או נכדים ולבוא ליום של נקיון לפסח ולגבי משלוח מנות נראה לי שתמיד שמחים עם עזרה בהכנת הסעודה: סלט, תוספת או קינוח. תזכי למצוות!
וגם מרוויחים פה כיבוד אב ואם שזה שכר גדול מאד
וזוכים לאריכות ימים

Sara Rivka

משתמש מקצוען
תמונות אולי
רעיון יפה
אולי תכיני משהו?
לדוג' קינוח לסעודה כזה...
זהו, שאמא שלי לא אוהבת שנכנסים למטבח, והיא גם לא אוכלת דברים שהיא לא הכינה.
וגם שאנחנו לא אוכלים בבית בפורים.
אולי כולם יחד יעזרו להם לנקות לפסח כמו שצריך
כמו שהיא לא נותנת לי להכנס למטבח, היא גם לא נותנת לי לנקות.

תודה!!!!!!!!! לכל המציעים
אשמח לרעיונות נוספים

גיטהלה

משתמש פעיל
איזה מתוקה..!
צריך להיות בחינם לגמרי?
אולי תדפיסי ותתלי בבית בכל מיני מקומות כל מיני משפטים\טיפים וכדומה שההורים שלך אוהבים, או משפטים שהם המציאו ואומרים הרבה בבית.. משפטים שמצחיקים את כולם...או משהו בכיוון...

שרי רוז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
היה פה בפרוג רעיון להכין תלושי שי חמודים למימוש בכל זמן.
אפשר לעשות משהו כמו:
זכות לסידור המיטה בשבוע הקרוב.
זכות לשטיפת הרצפה.
זכות לארוחת ערב מפנקת.
ולארגן את זה בפנקס נחמד...

Sara Rivka

משתמש מקצוען
היה פה בפרוג רעיון להכין תלושי שי חמודים למימוש בכל זמן.
אפשר לעשות משהו כמו:
זכות לסידור המיטה בשבוע הקרוב.
זכות לשטיפת הרצפה.
זכות לארוחת ערב מפנקת.
ולארגן את זה בפנקס נחמד...
יפה, אבל-
זה ההורים שלי, לא אשתי ולא בעלי,
והם לא צריכים שאתן להם את זה כדי שיבקשו ממני את זה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה