מידע שימושי משלוחי מנות פורים תשע״ו

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שם משתמש

משתמש רשום
תשתפו אותנו ברעיונות ותמונות
שיהיה לשנים הבאות אי״ה
תפרטו מה מכיל ולמי שלחתם את זה הורים מלמדים שכנים וכו
ואם יש לכם עלות בערך כמה יצא למשלוח זה יהיה נהדר

פנינה קל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
דוקא יש לי
אני יעלה בהמשך
אני צריכה להעביר מהמצלמה למחשב

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חייבת לשתף אתם במשלוח שקיבלתי, הרעיון היה יפה, אבל הביצוע....
לאור הדיון הארוך שהיה לפני פורים, הייתי חייבת לתאר, מקווה שיש לידכם קערה....

ובכן, הרעיון היה משהו באידיש (אני ממש לא טובה בזה) על פרנסה, בריאות ונחת (בעלי הסביר לי את העומק, הוא דווקא התפעל, נו גבר בכל אופן)

הביצוע היה כך:
צלחת חד פעמית, עליה הונח בקבוקון מיץ ענבים, ליידו תפוח עץ מהזן הזול ביותר, שמיועד לרק תפוחים, אולי, לידו 4 מטבעות שוקולד, לידם, 3 עוגיות חיוכים (אפילו לא חבילה!!!) וגולת הכותרת-2 עוגיות "חצי חצי" מוצמדות בעזרת טופי מומס, מרוח על העוגיה התחתונה, על העוגיה העליונה טפטפה מעט ריבת תות והצמידה כך 2 פרוסות דקיקות מממתק קוקוס ורוד, על העוגיה התחתונה הצמידה 2 סוכריות קישוט בצורת פרח, והכל ארוז בשקית הקפאה.

אפילו הילדים נגעלו!!!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
תודה על השיתוף, דווקא נשמע מעניין.
בכל אופן אם לא היית אומרת לה את זה בפנים אין סיבה שתכתבי את זה קבל עם ועדה.
די ברור שלא רק לך היא שלחה את המשלוח הזה

פנינה קל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
משלוח מנות לשכנים

בקבוק עם מיץ תפוזים
אוזני המן ביתיות בשקית נייר
+בונבונים
הכנסנו את הכל לשקית יפה

קבצים מצורפים

• IMG_8183.jpg
    KB 123.4 · צפיות: 176
  • IMG_8184.jpg
    KB 151.5 · צפיות: 155

פנינה קל

משתמש רשום
עיצוב גרפי
משלוח מנות לסבא וסבתא שכבר לא כ"כ בקטע של ממתקים ומתוק
צנצנת עם חומרים לסלט בשכבות:
שכבה ראשונה תערובת של חסה כרוב סגול וגזר
שכבה שניה צנוברים ושקדים קלויים
שכבה שלישית: כרוב לבן
שכבה רביעית: שוב פעם צנוברים ושקדים קלויים

על הצנצנת הדבקתי מדבקת לוח גיר וקשרתי בסרט

קבצים מצורפים

• IMG_8191.jpg
    KB 145.7 · צפיות: 164
  • IMG_8192.jpg
    KB 153.9 · צפיות: 135

אביגיל אינש

משתמש פעיל
קבלתי משכנה:

"מוגש בחום"

(הצבעים היו בצבעי החום, והיה עוגת טורט חמה ישר מתנור עם קפה ועוד מספר דברים חומים)

ממש חמוד

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
משלוח המנות שלנו [לרוב האנשים ששלחנו שלחנו כזה]:

לחמניה אפויה טרי טרי
קופסא עם חסה ומעליו סלמון מעושן
טרייפל ירקות אישי + מטבל
ולקינוח- 2 טארטלטים גדולים ממלאים האחד בחלבה ושוקולד והשני בנוגט וקפוצ'ינו
צירפנו מפיון תואם בצבעו למארז, סכין ומזלג בתוך צלופן.
קבלו טעימה וירטואלית-
צפה בקובץ המצורף 288889

צפה בקובץ המצורף 288890

צפה בקובץ המצורף 288891

צפה בקובץ המצורף 288900

צפה בקובץ המצורף 288901

אגב, כל מי שקיבל התלהב. גם האיסטניסיטים הכי גדולים....
קיבלתי 2 טלפונים מחברות בסגנון שלי"אני רעבה, מחכה לארוחת בוקר שלך...תשלחי כבר...."

לרבעס- השתתפנו עם כמה ילדים שקנו משהו לפי בקשת הרבעס, וכן למורות. אבל בכל זאת רצינו לשלוח גם משהו אישי, נוסף על המתנה המרוכזת אז שלחנו עוגת רולדה משובחת ומארז קטן של טארטלטים. את שתיהם הכנו כמובן בבית.
הנה טעימה משמשלוח הזה....[עדיין לא ארוז יחד בתמונות...]
צפה בקובץ המצורף 288892

צפה בקובץ המצורף 288893

צפה בקובץ המצורף 288894

עוד משלוח אחד ששלחנו היה על בסיס קפה. אין לי תמונה של הכל ארוז יחד כי לא צילמתי, אבל הנה הצצה למה שהיה שם:
צפה בקובץ המצורף 288897

צפה בקובץ המצורף 288899

העיקר שהיה [ולמוקפים, שיהיה] פורים שמח.

קרמבו

משתמש מקצוען
משלוח מנות לשכנים,
30 יום קודם החג... הכל כשר לפסח
הכיל: בקבוק עם מיץ ענבים, חבילת תפוצ׳יפס, אגוזי מלך, נפלטיונים שוקולד שוויצרי, הגדה של פסח (היה בתכנון לשים גם עוגיות קוקוס פסחיות אבל זמן לא היה)
צפה בקובץ המצורף 288898

קבצים מצורפים

• image.jpg
    KB 256.1 · צפיות: 161

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
חברה של אחותי שלחה לה:

קבצים מצורפים

• משלוח מנות גרב.jpg
    KB 649.9 · צפיות: 235

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י hbecker;2035319:

לחמניה אפויה טרי טרי
טרייפל ירקות אישי + מטבל
קבלו טעימה וירטואלית-
צפה בקובץ המצורף 288889

צפה בקובץ המצורף 288890

צפה בקובץ המצורף 288891

צפה בקובץ המצורף 288900

צפה בקובץ המצורף 288901

קיבלתי 2 טלפונים מחברות בסגנון שלי"אני רעבה, מחכה לארוחת בוקר שלך...תשלחי כבר...."

לרבעס- השתתפנו עם כמה ילדים שקנו משהו לפי בקשת הרבעס, וכן למורות. אבל בכל זאת רצינו לשלוח גם משהו אישי, נוסף על המתנה המרוכזת אז שלחנו עוגת רולדה משובחת ומארז קטן של טארטלטים. את שתיהם הכנו כמובן בבית.
צפה בקובץ המצורף 288892

צפה בקובץ המצורף 288893

צפה בקובץ המצורף 288894

עוד משלוח אחד ששלחנו היה על בסיס קפה. אין לי תמונה של הכל ארוז יחד כי לא צילמתי, אבל הנה הצצה למה שהיה שם:
צפה בקובץ המצורף 288897

צפה בקובץ המצורף 288899

ואנחנו זכינו לטעימות מכל המשלוחים...
תודה, היה טעים.

חני

sbf

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וזה שלנו
צנצנת עם גרנולה ביתיתעם 2 יוגרוטים
פורים בריא ושמח...

ארות

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מקסים לטעמי!

כמה יצא לך העלות של כל משלוח שכזה?

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וזה שלנו.........

מקלות בייגלה, חמאת שום שמיר, סלט ורוטב לסלט.

קבצים מצורפים

• 20160324_100257.jpg
    KB 797.8 · צפיות: 163

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י hbecker;2035319:

לחמניה אפויה טרי טרי
טרייפל ירקות אישי + מטבל
קבלו טעימה וירטואלית-
צפה בקובץ המצורף 288889

צפה בקובץ המצורף 288890

צפה בקובץ המצורף 288891

צפה בקובץ המצורף 288900

צפה בקובץ המצורף 288901

צפה בקובץ המצורף 288892

צפה בקובץ המצורף 288893

צפה בקובץ המצורף 288894

צפה בקובץ המצורף 288897

צפה בקובץ המצורף 288899

תפריט מושלם!
מנת פתיחה-לחמניה, עיקרית-סלומון מעושן, תוספת-ירקות וקינוח-טארטלטים!
איזה סטייל!

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י קרמבו;2035320:
משלוח מנות לשכנים,
30 יום קודם החג... הכל כשר לפסח
הכיל: בקבוק עם מיץ ענבים, חבילת תפוצ׳יפס, אגוזי מלך, נפלטיונים שוקולד שוויצרי, הגדה של פסח (היה בתכנון לשים גם עוגיות קוקוס פסחיות אבל זמן לא היה)
צפה בקובץ המצורף 288898
מכובד ביותר!

ARTLINE123

משתמש רשום
הבת שלי התחפשה לעגבניה, וזה היה המשלוח לחלק מהשכנים:
במשלוחים היותר מכובדים היה גם א. מרק עגבניות, פאי עגבניות, רוטב עגבניות קנויי, עגבניות שרי, רסק ועוד...
(שכחתי לצלם)

קבצים מצורפים

• SAM_2004.JPG
    3.4 MB · צפיות: 156

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה