דרוש מידע משחק מגנטים איכותי+רשימת רשתות/ חנויות לרכישה

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
כבר דפדפתי בגוגל ובפרוג וקראתי וחיפשתי ולא מצאתי
חוץ מהאשכול הזה, שבאמת יש בו מידע אבל לא מצאתי מקומות בהם נמכר המשחק ה"מקורי"..
אז רק אם ראית בחנות/ יש לך בבית משחק מגנטים חזק!!! אשמח להמלצה איפה אפשר לקנות
לא משנה איפה בארץ.

[יש לנו PLAYMAGER בערך שנה וחצי וכולם כבר מתפוררים :(
הילד התחיל לבנות מגדלים ממש תעסוקה לשעה ארוכה, אז ממש חשוב לי...]
תודה!!!

ילילי

משתמש מקצוען
PLAYMAGER הכי טובים. לא תמצאי משהו יותר טוב מזה.
קורה שמגנטים נשברים לפעמים אבל על חבילה שלמה שמתפוררת עוד לא שמעתי... מעניין.

בעיקרון לכל חומר יש בלאי.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
PLAYMAGER הכי טובים. לא תמצאי משהו יותר טוב מזה.
מניין לך?

מהאשכול הנ"ל הבנתי ש"מאג-פורמרס" או "מנגה-טיילס" הם המקוריים
השאלה איפה קונים?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מהאשכול הנ"ל הבנתי ש"מאג-פורמרס" או "מנגה-טיילס" הם המקוריים
השאלה איפה קונים?
הם המקוריים, נכון
אבל פליימאגר הם חיקוי שעולה על המקור.
הרבה יותר קל לבנות איתם והם יותר חזקים

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
רק תשימו לב להרכב החלקים בחבילה.
למשל כתוב שיש 100 חלקים אבל חלק גדול מהם זה רק חלונות למשל, שלא עושים איתם כלום.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
יש לכן מניות בפליימאגר? ;)
מוזר, אצלנו הכל כבר שבור :(
אפשר לומר שכל יום הבן שלי מושיט לי עוד חתיכת מגנט שיצא משם, או חלקיק דוקרני...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לכן מניות בפליימאגר? ;)
מוזר, אצלנו הכל כבר שבור :(
אפשר לומר שכל יום הבן שלי מושיט לי עוד חתיכת מגנט שיצא משם, או חלקיק דוקרני...
אולי יש גם חיקויים של פליימאגר...
כי אני כן רואה שזה מיובא ע"י כל מיני יבואנים שונים ובאריזות עם הרכבים ומראה שונה. אז השם פליימאגר כבר לא מעיד.
החלקים שיש לי כבר בערך 7 שנים מחזיקים מעולה ב"ה בלי עין הרע.
זרקתי חלקים בודדים ממש (2-3 מתוך 3 אריזות שיש לנו) שנפתחו או נסדקו מאד.

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
אולי יש גם חיקויים של פליימאגר...
כי אני כן רואה שזה מיובא ע"י כל מיני יבואנים שונים ובאריזות עם הרכבים ומראה שונה. אז השם פליימאגר כבר לא מעיד.
החלקים שיש לי כבר בערך 7 שנים מחזיקים מעולה ב"ה בלי עין הרע.
זרקתי חלקים בודדים ממש (2-3 מתוך 3 אריזות שיש לנו) שנפתחו או נסדקו מאד.
כנ"ל

לא אני

משתמש סופר מקצוען

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אפשר תמונה של המקורי?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
בסוף קניתי בפיראט האדום, אותה חנות שקניתי בפעם הקודמת, המוכר אמר שבחיים לא התלוננו אצלו
עניתי שאני מאמינה לו כי כולם אומרים שפליימאגר חזק.
הוא הוסיף שבעצם מאגיס וכו' הכל אותו מפעל. בכל מקרה, נתן לי 10% הנחה
אז לקחתי של PLAYMAGNET כי היה הכי זול-
הוא חזק מאוד, ולא אכפת לי כמה זמן יחזיק מעמד... אחרי שפליימאגר נשבר תוך שנתיים כבר לא מצפה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה