מרפאת שיניים גפן בבני ברק

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
שלום לכולם!
אשמח לשמוע המלצות / דיס על מרפאת שיניים גפן בבני ברק
מדובר בטיפול מורכב ויקר מאד

תודה מראש!

צל אדם

משתמש פעיל
שמעתי עליו המלצות על עקירה כירורגית, אבל מאז שהוא עבר למרפאה מפוארת בבניין מכבי הוא הקפיץ מחירים, קיבלתי הצעת מחיר ופרשתי.

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום לכולם!
אשמח לשמוע המלצות / דיס על מרפאת שיניים גפן בבני ברק
מדובר בטיפול מורכב ויקר מאד

תודה מראש!
שמעתי עליו המלצות על עקירה כירורגית, אבל מאז שהוא עבר למרפאה מפוארת בבניין מכבי הוא הקפיץ מחירים, קיבלתי הצעת מחיר ופרשתי.
מצטרפת. הייתי אצלו בעבר, היה מצוין. אבל כאמור- עבר למרפאה מפוארת והמחירים קפצו ממש. עזבתי לטובת "אל השן". רופא מקצועי ואנושי ומחירים סבירים.

mutagim

משתמש סופר מקצוען
מצטרפת. הייתי אצלו בעבר, היה מצוין. אבל כאמור- עבר למרפאה מפוארת והמחירים קפצו ממש. עזבתי לטובת "אל השן". רופא מקצועי ואנושי ומחירים סבירים.
בעבר טיפלתי בו והיתי מאד מרוצה. עד שהחלטתי שאת הכסף שאין צריך להשקיע במקומות אחרים,
תתפלאי לשמוע, עברתי למכבידנט ואני מרוצה כולל: עקירות שן בינה, טיפולי שורש וכו' במינמום מחחיר וייחס מעולה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה