דרוש מידע מרכז רבבה - שנקר

משקפיים

משתמש צעיר
אמור להתחיל היום קורס במרכז רבבה, משהיא יודעת איך אפשר ליצור איתם קשר דחוף?ומה הכתבת ששם מתקיים הקורס בבני ברק? בטלפון של רבקי שנקר לא עונים.
תודה

מתא

משתמש פעיל
הסתדרת??
אני גם מנסה כבר הרבה זמן להשיג אותם....

משקפיים

משתמש צעיר
עדיין לא חזרה אלי:(
יש קורס ללידה חוזרת ויש ללידה ראשונה.
מה מתחיל ביום ראשון?

המתכנתת

משתמש צעיר
אני מעונינית להרשם לקורס הכנה ללידה של רבקי שינקר,
יש למישהי טלפון ליצירת קשר?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
052-7170303
merkaz.revava
בגימיל

המתכנתת

משתמש צעיר
ממש תודה על הפרטים,
רק עכשיו שמעתי מכמה אנשים שרבקי שנקר מתמחה ומתאימה יותר ללידות חוזרות,
אני לפני לידה ראשונה ב"ה.
יש למישהי ניסיון\ מידע מדויק בנושא?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש תודה על הפרטים,
רק עכשיו שמעתי מכמה אנשים שרבקי שנקר מתמחה ומתאימה יותר ללידות חוזרות,
אני לפני לידה ראשונה ב"ה.
יש למישהי ניסיון\ מידע מדויק בנושא?
יש לה גם קורסים ללידות ראשונות
מומלצת מאוד!!!!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כן מאוד
מומלצת מאוד
לא זול אבל שווה

תותים בלבן

משתמש פעיל
אני לא חושבת שהיא נקרית יקרה. ממש לא.
והיא שווה כל שקל
ידע הוא כח!
היא מומלצת מאד!
ואני מקווה שכל הריונית צעירה דואגת לעשות ביטוח משלים בשביל ההוצאות של הלידה הראשונה ואז יש לה החזרים על הקורס 75% מהעלות שלו.
פרטים נוספים תקבלי מהמזכירה שלה.

לגבי המיתוס שאומרים שהיא מומלצת ללידות חוזרות, לא נכון בכלל
זה משפט שתשמעי מנשים שהלכו לקורסים חובבניים, שרק צוחקים שם ומדברים שטויות (אמיתי !שמעתי תיעודים!) או כאלה ברמת ביה"ח ושם הידע הוא לא עצום ומקיף כמו אצל רבקי שינקר
ואז בלידה הבאה הן באות אליה ושומעות הכל ממקום אחר, אחרי שכבר חוו לידה, ובוכות לה למה לא שמענו את זה קודם וחבל שלא באנו אלייך כבר אז. ויש נזקים שאי אפשר לתקן וד"ל.
לכן אני ממליצה בחום להגיע אליה כבר בלידה ראשונה.
מהממת ממש!

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

~~~

משתמש רשום
ממליצה ממש!
מקצועית. יסודית. מלמדת הכל.
את מגיעה מוכנה ורגועה!
ולא פחות חשוב- יודעת לעזור לעצמך!

וסתם בכללי השיעורים באווירה כייפית....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה