תח"צ מרכזית הארזים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
יצאה כן. לא כמתוכנן.
זה מבוסס על מידע של משרד התחבורה ומציג מידע על אחוזי הביצוע הכלליים
איחורים אפשר לבדוק במאגרים הרשמיים של משרד התחבורה -

תכנון וביצוע אוטובוסים
מאגר זה מציג את תכנון הנסיעות של האוטובוסים בתחבורה הציבורית בכל חודש: נסיעות רישוי מאושרות, אי ביצוע, הקדמות, איחורים, נסיעות תקינות, נסיעות שלא ברישוי. המאגר יתעדכן כל 1 לחודש עם הנתונים של החודשים שעברו מתחילת השנה הקלאנדרית הנוכחית ובעיכוב של 3 חודשים אחורה.

מאגר זמני הגעה לתחנה VM ברמת יום ושעה
המאגר מציג את ממוצע זמני ההגעה וסטיית התקן בדק' לכל תחנה קו כיוון וחלופה, מהתחנה הראשונה לפי יום ושעת יציאת הרכב המתוכננת ברישוי בחודש. הנתונים המוצגים הינם ממוצעים חודשיים של זמני ההגעה המשוערים של קווי השירות באוטובוסים לתחנות הביניים במסלול הנסיעה של הקו, וחושבו בהסתמך על נתונים חיצוניים המתקבלים על בסיס מערכות האיכון ובהתחשב במקורות חיצוניים נוספים כגון מאפייני הדרך והנסיעה.

תיקופי מסלקה לתחנה
המאגר מציג את כמות התיקופים שבוצעו בתחבורה הציבורית ברמת תחנה בכל אמצעי הכרטוס. חיבור למיקום התחנה יעשה כרגע דרך טבלת stops ב-GTFS והשדה המקשר הוא station_id. לגבי שעות שפל ושיא, מדובר בשעות קשיחות שאינן משתנות בהתאם לעונות, חגים או מועדים אחרים או אירועים חריגים. הנתונים מוצגים ביחס לתחנות המפורטות ברישיון הקו של המפעיל.

תכנון מול ביצוע נסיעות אוטובוסים ברמת נסיעה בודדת
מאגר זה מציג את תכנון הנסיעות של האוטובוסים בתחבורה הציבורית ואת הנסיעות שבוצעו בפועל ברמת נסיעה בודדת

תיקופי מסלקה בתחבורה ציבורית
המאגר מציג את כמות התיקופים שבוצעו בתחבורה הציבורית בכל אמצעי הכרטוס. הקובץ יתעדכן אחת לחודש עם הנתונים של החודשים שעברו מתחילת השנה הקלאנדרית הנוכחית.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
זה מבוסס על מידע של משרד התחבורה ומציג מידע על אחוזי הביצוע הכלליים
איחורים אפשר לבדוק במאגרים הרשמיים של משרד התחבורה -

תכנון וביצוע אוטובוסים
מאגר זה מציג את תכנון הנסיעות של האוטובוסים בתחבורה הציבורית בכל חודש: נסיעות רישוי מאושרות, אי ביצוע, הקדמות, איחורים, נסיעות תקינות, נסיעות שלא ברישוי. המאגר יתעדכן כל 1 לחודש עם הנתונים של החודשים שעברו מתחילת השנה הקלאנדרית הנוכחית ובעיכוב של 3 חודשים אחורה.

מאגר זמני הגעה לתחנה VM ברמת יום ושעה
המאגר מציג את ממוצע זמני ההגעה וסטיית התקן בדק' לכל תחנה קו כיוון וחלופה, מהתחנה הראשונה לפי יום ושעת יציאת הרכב המתוכננת ברישוי בחודש. הנתונים המוצגים הינם ממוצעים חודשיים של זמני ההגעה המשוערים של קווי השירות באוטובוסים לתחנות הביניים במסלול הנסיעה של הקו, וחושבו בהסתמך על נתונים חיצוניים המתקבלים על בסיס מערכות האיכון ובהתחשב במקורות חיצוניים נוספים כגון מאפייני הדרך והנסיעה.

תיקופי מסלקה לתחנה
המאגר מציג את כמות התיקופים שבוצעו בתחבורה הציבורית ברמת תחנה בכל אמצעי הכרטוס. חיבור למיקום התחנה יעשה כרגע דרך טבלת stops ב-GTFS והשדה המקשר הוא station_id. לגבי שעות שפל ושיא, מדובר בשעות קשיחות שאינן משתנות בהתאם לעונות, חגים או מועדים אחרים או אירועים חריגים. הנתונים מוצגים ביחס לתחנות המפורטות ברישיון הקו של המפעיל.

תכנון מול ביצוע נסיעות אוטובוסים ברמת נסיעה בודדת
מאגר זה מציג את תכנון הנסיעות של האוטובוסים בתחבורה הציבורית ואת הנסיעות שבוצעו בפועל ברמת נסיעה בודדת

תיקופי מסלקה בתחבורה ציבורית
המאגר מציג את כמות התיקופים שבוצעו בתחבורה הציבורית בכל אמצעי הכרטוס. הקובץ יתעדכן אחת לחודש עם הנתונים של החודשים שעברו מתחילת השנה הקלאנדרית הנוכחית.
אני בדקתי נתונים של נסיעה בקו 210 בשעה 9:00 בבוקר ממו"ע לב"ב,
החברה אישרה לי במייל כי הנסיעה לא בוצעה עקב "תקלה תפעולית"
אבל באתר הנ"ל כתוב שהנסיעה בוצעה כמתוכנן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אני בדקתי נתונים של נסיעה בקו 210 בשעה 9:00 בבוקר ממו"ע לב"ב,
החברה אישרה לי במייל כי הנסיעה לא בוצעה עקב "תקלה תפעולית"
אבל באתר הנ"ל כתוב שהנסיעה בוצעה כמתוכנן
האם בדקת במאגר הרשמי של משרד התחבורה?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
האם בדקת במאגר הרשמי של משרד התחבורה?
עוד משהו:
נסיעה של קו 209 ממו"ע לב"ב בשעה 13:30
הייתי בתחנה ולא יצא, החברה אישרה את הפניה
וכאן כתוב שיצאה כמתוכנן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
צריך לחכות 3 חודשים, לא?
העדכון האחרון של הטבלה התבצע בחודש שעבר והוא כולל נתונים מתחילת השנה הלועזית ועד נסיעה שבוצעו בסוף יום 2024-05-08
נראה שיש איחור של חודש בלבד במסירת המידע לציבור

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
העדכון האחרון של הטבלה התבצע בחודש שעבר והוא כולל נתונים מתחילת השנה הלועזית ועד נסיעה שבוצעו בסוף יום 2024-05-08
נראה שיש איחור של חודש בלבד במסירת המידע לציבור
אבל איך יש סתירה בין הנתונים בשטח לנתונים של האתר או של מ. התחבורה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אבל איך יש סתירה בין הנתונים בשטח לנתונים של האתר או של מ. התחבורה
1720311187077.png

במפת מסלול הנסיעה בפועל - הנסיעה לא מופיעה

אבל יתכן שהנסיעה בוצעה באמצעות אוטובוס קבלן

קצרה

משתמש מקצוען
לגופו של ענין - אין חולק על כך שהמצב בב"ב במוצ"ש של ימות הקיץ הוא לא ממש תקין...
ב"ב היא עיר בעלת כבישים צרים ונתיב מרכזי יחיד בלבד.

מי שנגד תח"צ ובעד רכבים פרטיים בטוח לחלוטין שהפתרון הוא פשוט:
להעיף את כל האוטובוסים מהעיר.
מי שבעד תח"צ ונגד רכבים פרטיים בטוח לחלוטין שהפתרון הוא:
הפיכת המסלול המרכזי בעיר לנת"צ בלי רכבים פרטיים שתוקעים את המסלול המרכזי כשהם עוצרים/פונים ימינה ושמאלה.

מעניין בעד מי משרד התחבורה. מענין האם הוא מתכנן מסוף בקצה העיר שיהיה אליו 2 אופציות :
- להדחס בקו אוטובוס עמוס וחם למשך שלושת רבעי שעה
-ללכת אליו ברגל שלושת רבעי שעה

או שהוא עובד על נת"צ וקידום יעילות של התח"צ עד הפיכת רכבים פרטיים ללא יעילים בבני ברק.

אגב - בהתחשב בזה שרוב תושבי בני ברק אינם בעלי רכב ומתניידים בתח"צ
נראה לי אישית מצב תקין לחלוטין ואפילו מבורך שכל המסלול המרכזי מלא באוטובוסים בשעה זו של מוצ"ש המתקדמים כולם בקצב אחיד.
לא מצליח להפריע לי שהרכב שלך לו ינסה להכנס למסלול של התח"צ "יתקע" ויצטרך לנסוע בקצב שלה.
הדרך למנוע מהאוטובוסים להתקע בעיר ולנסוע בקצב אחיד היא למנוע ממך ומכמותך "להדחף" אליהם למסלול.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הפורום כאן נהיה כמו ימין ושמאל, אין אמצע. או הכל בעד או הכל נגד... בכל אופן זה היתה התכנית בעבר של בני ברק:
להשאיר בעיר את הקווים לערים המרכזיות, כמו בירושלים
יחד עם זאת להקים מסוף מחוץ לעיר, ובו יהיו גם קווים ישירים לאותם ערים, מה שיפחית באופן ניכר את כמות האוטובוסים שמסתובבים בתוך העיר
ובעיקר -
הגיעו למסקנא שהעיר מתפקדת כמו תחנת מעבר. לדוג', תושב נתיבות שנוסע למודיעין עילית/אלעד/קרית יערים - נוסע לבני ברק, יורד בחזון איש רבי עקיבא וכו', ומשם ממשיך בקו נוסף ליעד, כנ"ל תושבי רכסים ופתח תקוה, וכל הערים הצדדיות שאין בהם תחבורה ישירה בין שתיהם, מה שהופך את כל העיר לתחנה מרכזית אחת גדולה
ואין שום סיבה ששניהם יסבלו, גם תושבי בני ברק שלא ביקשו את זה, וגם תושב נתיבות שלא צריך את כל הסיבוב הזה
ואת כל קווי המעבר האלו רוצים להעביר לתחנה מרכזית מחוץ בני ברק
אגב, זה לא קודם כי עד היום שום ראש עיר לא הסכים לקדם את זה (ולכן גם משרד התחבורה תקע פרויקטים תחבורתיים לבני ברק)
מה קורה עם זה היום? @אופקים 1?

אופקים 1

משתמש מקצוען
הפורום כאן נהיה כמו ימין ושמאל, אין אמצע. או הכל בעד או הכל נגד... בכל אופן זה היתה התכנית בעבר של בני ברק:
להשאיר בעיר את הקווים לערים המרכזיות, כמו בירושלים
יחד עם זאת להקים מסוף מחוץ לעיר, ובו יהיו גם קווים ישירים לאותם ערים, מה שיפחית באופן ניכר את כמות האוטובוסים שמסתובבים בתוך העיר
ובעיקר -
הגיעו למסקנא שהעיר מתפקדת כמו תחנת מעבר. לדוג', תושב נתיבות שנוסע למודיעין עילית/אלעד/קרית יערים - נוסע לבני ברק, יורד בחזון איש רבי עקיבא וכו', ומשם ממשיך בקו נוסף ליעד, כנ|ל תושב רכסים ופתח תקוה, מה שהופך את כל העיר לתחנה מרכזית אחת גדולה
ואין שום סיבה ששניהם יסבלו, גם תושבי בני ברק שלא ביקשו את זה, וגם תושב נתיבות שלא צריך את כל הסיבוב הזה
ואת כל קווי המעבר האלו רוצים להעביר לתחנה מרכזית מחוץ בני ברק
אגב, זה לא קודם כי עד היום שום ראש עיר לא הסכים לקדם את זה (ולכן גם משרד התחבורה תקע פרויקטים תחבורתיים לבני ברק)
מה קורה עם זה היום? @אופקים 1?
עד כמה שידוע לי ראש העיר הקודם רובינשטיין דווקא היה בעד התוכנית הזאת, גם היום נוסע לאופקים או נתיבות יכול לרדת בקוקה קולה ולעלות על אוטובוס למחוז חפצו בלי להסתובב ברחבי בני ברק.
התוכנית לא מתקדמת כי היא מורכבת מידי ודורשת לפנות את הסמינר מהמקום, לבנות להם מבנה חילופי, ורק אז להקים את המסוף שאמור לכלול כמדומני 5 רציפים, מה שאומר שהוא לא יספיק לכלום.
אני חושב שהפתרון בבני ברק אמור להיות אחר, אנסה לכתוב על זה יותר מאוחר, כאשר אסיים את המטלות השוטפות שלי להיום.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
גם היום נוסע לאופקים או נתיבות יכול לרדת בקוקה קולה ולעלות על אוטובוס למחוז חפצו בלי להסתובב ברחבי בני ברק.
תושב אופקים שצריך להמשיך לצפון לא יעזור לו לרדת בקוקה קולה כי האוטובוס לצפון מתחיל באמצע ב"ב ויוצא מז'בוטיסקי צפונה
כנ"ל תושב חיפה שרוצה להמשיך למודיעין עילית
וכן הלאה

תמיד בשמחה !!!!

משתמש רשום
אופקים ונבחר, תענו לי בבקשה, מדוע לא לתת לפחות פיזור לקווים שאוספים ממרכזית הארזים, לאורך ציר ירמיהו שפ"ח?
ובדוגמא שלי קו 972 שלוקח מחיפה לירושלים, (את הבן שלי... - אתמול הוא ירד במרכזית ב 12L30 בלילה, ועלה על 54 שהפסיק באמצע הדרך את הנסיעה לא הצלחתי להבין למה עד לרגע זה. ירד ועלה על 71 וירד בהר חוצבים ומשם עלה ברגל לישיבה שלו כמו כל שבוע... )
אז למה לא לתת את הפתרון של להוריד על ציר שפ"ח?

בלשכת הרב מקלב ענו לי שזה ציר מלא,
אני פחות מקבל את זה מאחר וזה רק הורדה וזה נראה לי פחות מעמיס על הציר, לא יודע, זה פשוט נראה שלא כ"כ אכפת...

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מהיכן שאדע? אמנם הניק שלי נבחר אבל זה קשור להיותי לבן העם הנבחר, כל מה שאני כותב פה זה מה שאני רואה כתוב בפלטפורמות שונות ומפירסומים שונים
זה לא חדש כבר לפני שנה-שנתיים הוציאו את כל הקווים של הערים הרחוקות מציר שפע חיים, וההסבר הרשמי שהנפיקו אז שהציר עולה על הקיבולת (לדעתי עדין עולה) ולכן הוציאו את כל הערים הרחוקות והקטנות עם תדירות נמוכה והשאירו את הערים הגדולות והתדירות שבהם אנשים נוסעים ללימודים ועבודה מדי יום
(כן נכון אבל היה את הר חוצבים קרוב וכו' כבר כתבתם את זה אלף פעמים כמה אפשר ליסוע בכיכר בלי להמשיך הלאה)

מתמחה לתחבורה

משתמש רשום
לא הבנתי את הוויכוח על ערד הרי בחגים הם ממילא יוצאים וטוב שכך מתחת הבית כנסת. השאלה היא על הפריוולגיה היום יומית וע"ש ומוצ"ש שהוכח שאינם יותר ?

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
@מתמחה לתחבורה מה כוונתך: אם להמשיך לדוש בקווי ערד - כבר כתבת (אתה או אחרים) את זה אלף פעמים וענו לך אלף פעמים מה יעזור להמשיך לכתוב
ואם כוונתך לחלוק על הנאמר שהוציאו לפני שנתיים את כל הערים הקטנות הרחוקות והלא תדירות - זה מציאות. וזה שהשאירו את ערד לא מפריך את זה (חיפה נתיבות צפת חצור כפר חבד פתח תקוה גדרה דימונה נתיבות אופקים קוממיות תפרח רכסים קרית אתא מגדל העמק נוף הגליל. אה, אבל ערד)
כבר כתבתם את זה אלף פעמים כמה אפשר ליסוע בכיכר בלי להמשיך הלאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה