נספח לאתגר מריחים כבר את הסוף.. נספח לאתגר 95

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@נעמיתוש
אתגר נהדר, תודה!
(הולכת להיות פה הצפה של תמונות הומוריסטיות, תזכרו שהזהרתי מראש)
רק להבין- צריך לתת גם יצירה רגילה וגם תמונה בקוביה/ אלבום באותה הודעה?
למה לא להסתפק רק בתמונה ה"מאתגרת"?

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
שאלה כללית, מה המטרה בכך שפותחי האתגרים מבקשים דווקא תמונה ריאליסטית?

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
חשבתי על משהו אחר, ולא תיקנתי.. כעת אין לי אפשרות להוריד את הריאלסטי..

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@ר-צינית תודה!
חששתי לתת רק את המאתגרת, לכן הכנסתי כרשות
אף פעם אל תחששי לאתגר...
העליתי 2 תמונות, השאלה אם למחוק את התמונה הראשונה (יכול להיות שבעייתי להכניס 2 תמונות בהודעה אחת מבחינת זה שהיצירות עולות להצבעה בסרגל בצד האתר)

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
העליתי 2 תמונות, השאלה אם למחוק את התמונה הראשונה (יכול להיות שבעייתי להכניס 2 תמונות בהודעה אחת מבחינת זה שהיצירות עולות להצבעה בסרגל בצד האתר)
שתיהן מדהימות, מה ההנהלה אומרת?

נכון מאוד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אף פעם אל תחששי לאתגר...
אבל פה זה היה חלק מהתאגר...
אולי כדאי לכניס את הקוביה/אלבום לספוילר

שמחה קופי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
@טוב עין

התמונה יפה מאד!

באיזה כלי היא נוצרה?

אגב, נראה לי שהבינה טעתה עם הידיים על הכתפיים בצד ימין של התמונה

מנהל ai

מנהל פורום ai
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
שתיהן מדהימות, מה ההנהלה אומרת?
אני נגד מספר תמונות באותה הודעה, גם מפריע לתצוגה בסרגל הצידי, וגם מסבך משתמשים שלא בקיאים בשימוש באתר, כפי שקרה באתגר השבועי.

אני בעד שבכל הודעה רק תמונה אחת, אפשרי רק את המוקאפ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה