מרגע שעזבה החללית את כן השיגור

נקודת זינוק

משתמש פעיל
כמשתמשת חדשה יחסית וכחובבת לשון ואף עוסקת בכך, אני נהנית מרמת העיצוב ומן הנוחות של האתר ובעיקר נהנית מן הרמה המקצועית של משתתפי הפורום (פורום לשון ודקדוק). אולם כאשר ברצוני לשאול או להגיב, דומה הדבר בעיני לחללית הנשלחת -לאחר השקעת מחשבה ואנרגיה, אל הירח. מרגע שעוזבת היא את כן השיגור וכבר איננה נראית באופק, היא משוטטת במרחבי האינסוף, סובבת בודדה ונעזבת רחוקה מן העין ומן הלב. לעתים תנחת באיחור של זמן אי שם במעמקי מכתש אלמוני בצידו האפל של הירח, ולעתים... לא תנחת כלל ולא תשוב לשזוף אותה עוד עין האדם לעולם...
אשמח לראות את החלליות אותן שיגרתי, נוחתות בבטחה ובמהירות על אדמת הפורום הפורייה של פרוג...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
משום מה אני נדרש לאשר את הודעותייך, ואיני תמיד שם לב לקיומן
אם את רוצה שיתפרסמו מהר - שלחי לי הודעה עם קישור...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
אולי חסר לך האישור של פרוג?
תתקשרי למשרד שלהם

mgrosss

משתמש צעיר
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
גם אני מצטרף לבקשה [מקווה שההודעה תתקבל בכלל, הרבה מהודעותיי לא מתקבלות וחלקן באיחור]

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
לאחר ההתחברות יש להתקשר לאתר פרוג, מס' שמופיע בצור קשר ולבקש (עזרה טכנית באתר) שיפתחו את הניק לתגובות.

נקודת זינוק

משתמש פעיל
נכתב ע"י אברהם;1206117:
משום מה אני נדרש לאשר את הודעותייך, ואיני תמיד שם לב לקיומן
אם את רוצה שיתפרסמו מהר - שלחי לי הודעה עם קישור...

בכל הודעה מחדש? בעידן של תקשורת לויינית מתקדמת זה נשמע מעט מסורבל (אם בנושאי חלל עסקינן)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י נקודת זינוק;1206456:
בכל הודעה מחדש? בעידן של תקשורת לויינית מתקדמת זה נשמע מעט מסורבל (אם בנושאי חלל עסקינן)

זה המעט שאני יכול לעשות...
את יכולה לבקש מההנהלה אישור קבוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה