מראה

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נשבר לי מראה גדולה ואני מחפשת מה לעשות עם זה,
חשבתי לחתוך את החלק הגדול ולהדביק ישר לקיר ומסביב לעשות מסגרת פסיפס של החלקים הקטנים, איך בדיוק מבצעים דבר כזה עם איזה חומר
ואם יש לכם עוד רעיונות אשמח לשמוע, תודה!

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
פסיפס זכוכית:
את החלק הגדול את יכולה להצמיד לקיר עם דבק חזק,
את החלקים הקטנים מומלץ להדביק כפסיפס על רשת , אח"כ למלא חללים ברובה ורק אז להצמיד לקיר את הפסיפס המושלם.
אגב, אם יהיה לך מספרי צ'יק צ'אק לחיתוך זכוכית מה טוב !
פרטים נוספים - בשמחה .

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה גם לצייר על חלק הזכוכית הגדול שנשאר ולהפוך את זה לתמונה יפה !

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ציורית;1283342:
פסיפס זכוכית:
את החלקים הקטנים מומלץ להדביק כפסיפס על רשת , אח"כ למלא חללים ברובה ורק אז להצמיד לקיר את הפסיפס המושלם.
פרטים נוספים - בשמחה .

למה להדביק את הפסיפס על רשת ורק אח,כ להצמיד לקיר? למה לא לעצב ישר את הפסיפס לקיר?
ומה זה מספרי צ'יק צ'אק?

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ציורית;1283343:
את יכולה גם לצייר על חלק הזכוכית הגדול שנשאר ולהפוך את זה לתמונה יפה !
אפשר לצבוע בצבע שמן? (זה מה שיש לי בבית)

זוהר טל

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ציורית;1283342:
פסיפס זכוכית:
פרטים נוספים - בשמחה .

מה זה מספרי צ'יק צ'ק? אפשר לגזור איתם זכוכית, ויש על זה שליטה, ז"א, אפשר לחתוך איך שרוצים במדויק?
יש לי גם כן מראה גדולה שעומדת מאחורי הארון כי אין לי איפה לשים אותה, אבל אני מפחדת סתם לשבור אותה מחשש שתתנפץ לאלפי רסיסים.
אשמח לשמוע מה אפשר לעשות איתה.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י זוהר טל;1283739:
מה זה מספרי צ'יק צ'ק? אפשר לגזור איתם זכוכית, ויש על זה שליטה, ז"א, אפשר לחתוך איך שרוצים במדויק?
יש לי גם כן מראה גדולה שעומדת מאחורי הארון כי אין לי איפה לשים אותה, אבל אני מפחדת סתם לשבור אותה מחשש שתתנפץ לאלפי רסיסים.
אשמח לשמוע מה אפשר לעשות איתה.

אלו המספריים, אפשר לעשות איתם עבודות ממש מדויקות, תלוי במיומנות.
הן עולות בסביבות ה-80 ש"ח.
ועל המראה הגדולה אפשר לצייר בצבעי זכוכית
עם תוחם.

רחלי

קבצים מצורפים

• zak_B.JPG
    KB 9.9 · צפיות: 15

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י יוכיש;1283440:
אפשר לצבוע בצבע שמן? (זה מה שיש לי בבית)

לא יודעת עד כמה זה יצא יפה...

תנסי על השברים שיש לך.
ואם כבר את עושה פסיפס ובא לך להשקיע, את יכולה לקנות שאריות של זכוכיות צבעוניות (4 ש"ח ליחידה במכללת ורצברגר בז'בוטינסקי) ולהוסיף צבע ועניין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה