עזרה מקרר בלומברג הפוך - המלצות

מאיר ומלי

משתמש מקצוען
ומי שיש לו אשמח שיציין כמה שנים
ואיזה דגם (אם יש בכלל כמה דגמים...)
בדגש על ההפוך!

תודה רבה לעונים!

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
יש לי כבר כמה שנים את הבלומברג ההפוך,
מאד מרוצה!!! גאון מי שהמציא שהמקפיא יהיה למטה....
כל המשפה קנתה אחרי... זה כיף שאפשר להוציא ירקות פירות וכו בגובה העינים ולא להתכופף,
כשמקפיא הרבה פחות צריך בשוטף, וגם אם כן זה משהו חד פעמי בדכ ולא שמצריך להתכופף כמה וכמה פעמים ביום...

(וביררתי המון לפני)

(לאחי יש את הבקו ההפוך שנראה כמו הבלומברגר עם לוגו שונה, ויש בעיה כל שבת,
בגלל שההתקן שבת שמובנה בבלומברג הוא של משמרת השבת, ובבקו משהו אחר,
תבדקי את זה אם את שוקלת לקנות א הבקו.)

ההבדל בין המקררים נראה לי בעיקר במידות בדגם הזה.. אבל תבדקי..

אמא חדשה

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מאוד מרוצה יש לי אותו 2.5 שנים המקרר ממש נח הכל בגובה העיניים ודברים ממש לא שימושיים אני שמה למעלה מאחורה, במקפיא יש שתי מגירות ומדף, המגירות נוחות כי אז לא צריך לנבור למעמקי המקפיא... מאוד נהנית מזה.

קומבינה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מאוד מרוצה מהבלומברג ההפוך.
תחפשו את האשכול הקודם על זה, שם כתוב הדגם.
מכירה עוד כמה עם אותו דגם. כולם מרוצים.

גרונים

משתמש פעיל
קניתי לפני שבועיים בלומברג הפוך עפ"י ההמלצות כאן, ואכן מאוד מאוד מרוצה מזה.
קניתי דגם 3954XP זה בלי מייצר קרח אוטומטי.
יש דגם אחר 3955 שזה עם מייצר קרח אוטומטי, ומשום כך מגירת ירקות יותר קטן ומצומצם,
ולכן העדפתי את הדגם הקודם.
בנתיים, מאוד נהנה. מהגודל, הסידור מדפים וכו', התקן השבת.
פשוט כיף.

שדה יין

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גם לי יש את הבלומברג ההפוך
אמנם קניתי אותו סה"כ לפני חצי שנה בנתיים מאוד נהנית ----
גם מהגודל הסדר ההתקן שבת שזה משו פצצתי
כמובן קנינו את זה בהמלצות של הרבה לבדקנו וכמובן אחרינו גיסי קנה גם----

מ ג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
גם לי יש בלומברג הפוך שנה וחצי
מאוד נהנה
קל לניקוי, מואר ומאיר, נגישות להכל חבל על הזמן
מי שלא משתמש תדיר במקפיא שיקנה רק כזה
(ספיציפית המקפיא טיפה צפופה בנוסף לכך שבשביל להוציא משהו אם קצת עמוס שמה חייבים להתיישב על הריצפה;))

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
יש לנו בלומברג הפוך 3 שנים
מרוצה מאד מהנוחות .
ביטלנו מיד את שעון השבת האוטומטי
לאחר שבוע ראשון שבו לא חזר לפעולה רגילה לאחר שבת.

רק אושר!

משתמש מקצוען
גם לי יש בלומברג הפוך שנה וחצי
מאוד נהנה
קל לניקוי, מואר ומאיר, נגישות להכל חבל על הזמן
מי שלא משתמש תדיר במקפיא שיקנה רק כזה
(ספיציפית המקפיא טיפה צפופה בנוסף לכך שבשביל להוציא משהו אם קצת עמוס שמה חייבים להתיישב על הריצפה;))
גם אני מרוצה טרוף
חוץ מהמקפיא שקצת קטן...
הכי נח השעון שבת
מושלם!!!

איש עברי

משתמש מקצוען
לי יש נורמנדי הפוך (נורמנדי בלומברג ובקו זהו אותו מקרר פחות או יותר ומיוצרים באותו מפעל בטורקיה תחת מותגים שונים), עם התקן שבת של העד"ח.
ומאוד מרוצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה