עזרה מקצבים לרולנד EXR 5

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
כן, ברור לי שזה מוצר ענתיקה.
אבל כיון שזה מיועד לנגינה חובבנית בלבד אני לא מתכוננת להשקיע באורגן חדש וכן רוצה קצת מקצבים יותר מותאמים לחסידי.
אשמח על כל מקצב, דגימת קול וכדו'.

תודה מראש!

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כן, ברור לי שזה מוצר ענתיקה.
אבל כיון שזה מיועד לנגינה חובבנית בלבד אני לא מתכוננת להשקיע באורגן חדש וכן רוצה קצת מקצבים יותר מותאמים לחסידי.
אשמח על כל מקצב, דגימת קול וכדו'.

תודה מראש!

יש כאן כמה דברים נחמדים

אתם בטוחים שניתן להביא לו דגימות קול?
עד כמה שזכור לי יש אפשרות להביא מקצבים, ולא דגימות, אם אני טועה אשמח לדעת איך מכניסים דגימות.

בכל מקרה בסה"כ לאורגן הנ"ל יש דגימות מובנות מצויינות, ביחס לאותה תקופה, וחדשים בכל מקרה לא נראה לי יתאימו לזה.

קבצים מצורפים

• ‏‏תיקיה חדשה.rar
    KB 77.5 · צפיות: 21
נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: to

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש כאן כמה דברים נחמדים

אתם בטוחים שניתן להביא לו דגימות קול?
עד כמה שזכור לי יש אפשרות להביא מקצבים, ולא דגימות, אם אני טועה אשמח לדעת איך מכניסים דגימות.

בכל מקרה בסה"כ לאורגן הנ"ל יש דגימות מובנות מצויינות, ביחס לאותה תקופה, וחדשים בכל מקרה לא נראה לי יתיאמו לזה.
תודה רבה!
חשבתי שאולי אפשר להכניס דגימות דרך user program, אבל מסתבר שלא
לא אהבתי את המובנות האם יש מספרי דגימות שנחשבות יחסית מוצלחות? או שהתכוונת לכולם?

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
האם יש מספרי דגימות שנחשבות יחסית מוצלחות? או שהתכוונת לכולם?

אני לא מכיר את 5, לי יש את ה 7s
ויש שם מגוון נחמד של דברים טובים, לעבור ולחפש.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היו בעבר מקצבים מאד יפים שיצרה אחת בשם שרה פירר
היום אין לה אותם כבר והיא מסכימה שאני אעתיק ממישהו שיש לו.
אשמח מאד אם יש למישהו אפילו דיסקט עם המקצבים האלו - יש לי איך להעתיק.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
היו בעבר מקצבים מאד יפים שיצרה אחת בשם שרה פירר
היום אין לה אותם כבר והיא מסכימה שאני אעתיק ממישהו שיש לו.
אשמח מאד אם יש למישהו אפילו דיסקט עם המקצבים האלו - יש לי איך להעתיק.

@אולפני shir

ראיתי שכתבת שיש לך, האם יש לך דרך להעביר לי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה