עזרה מצלימה - האם שווה לתקן??

מן מנדי

משתמש חדש
יש לי מצלימה קנון 740 כמה שנים ועכשיו באמצע פתאום שבק חיים ללא שום סיבה מיוחדת....
התיקון בחברה עצמה עולה 1250 ש"ח (לא פחות!!!) כנראה שזה משהו מסובך, פנימי, ואדגיש שניסיתי מתקן לא בחברה ואמר שאין מה לעשות....
האם שווה עדיין לתת לתיקון??
או אולי כבר עדיף לקנות חדש ואם כן איזה חברה ואיזה דגם?

נערך לאחרונה ב:

פרידא

משתמש מקצוען
יש מישהו ברחוב עמוס בירושלים מתקן ממש בזול. אני תיקנתי אצלו ב-50 ש"ח משהו שבמקום אחר אמרו לי לפחות 250!

מן מנדי

משתמש חדש
תודה על התשובות
השאלה אם להוציא את המצלימה מהחברה עצמה כלומר 'קנון' ולהעביר למתקן שברחוב עמוס זה לא סיכון?
כי זה נראה לי משהו יותר מסובך ואולי רק החברה יש לה את החלקים הדרושים:unsure: (שוב, כי ניסיתי מקום אחר ואמרו שאין מה לעשות והמצלימה הלכה....)

רייזי053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
יש את פןטו שווארץ שהוא אמין מאד :עובד עם צלמים:
מצמות היום טובות 2000 +

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חבל להשקיע סכום כזה אצל החברה.
תנסה אצל מישהו פרטי, יש סיכוי שתצא בנזק הרבה הרבה יותר קטן.

moti!a

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי מצלימה קנון 740 כמה שנים ועכשיו באמצע פתאום שבק חיים ללא שום סיבה מיוחדת....
התיקון בחברה עצמה עולה 1250 ש"ח (לא פחות!!!) כנראה שזה משהו מסובך, פנימי, ואדגיש שניסיתי מתקן לא בחברה ואמר שאין מה לעשות....
האם שווה עדיין לתת לתיקון??
או אולי כבר עדיף לקנות חדש ואם כן איזה חברה ואיזה דגם?

היי :)
קודם כל נתחיל בתיקון משהו
שלא עולה כסף
וזה השם
מצלמה ולא מצל(י)מה

אז אם עדיין לא תקנת אני ממליץ לבדוק אצל ארליך צילום
מאוד מקצועי ואמין ביותר

הטלפון שלו :

‎035627292

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה