עזרה מצלימה באפטר אפקטס

בת שבע לרנר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
עשיתי תנועת מצלימה באפטר, אחר כך ביטלתי את זה (הורדתי את השכבה)
בקומפוזיציה הכל נראה התקין, אבל שאני מרנדרת הוא מראה שיש את התנועת מצלימה
מי שהיא יודעת מה זה יכול להיות?

בת שבע לרנר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
מחקתי לגמרי
ואין לי בכל הקומפוזיציה שום מצלימה
אני גם רואה מולי את כל הקומפזיציה, (לא מוגדל, ואז לא רואים קצוות או משהו)

צילום מסך של המרונדר נראה כך

רינדור.PNG

צילום מסך של הקופוזיציה נראה כך
ים כינור.PNG

גם בקופוזצייות פנימיות אין מצלימה

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בצילום מסך רואים מצלימה או תאורה?
בכל אופן תנסי לשים מצלימה אחרת בלי תזוזה...

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
יכול להיות שאת במצב צפיה כלשהוא ולכן את רואה את זה בצורה מסוימת שת'כלס בייצוא הוא מייצא את המצלמה הראשית או את הברירת מחדל .
שימי לב אם החלון הראשי - COMPOSITION מכוון על ACTIVE CAMERA - שזה המצלמה הראשית בד"כ גם ברירת המחדל. [ברגע שהוספת מצלמה ללא תנועה הוא "איפס את זה.]

בת שבע לרנר

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
ואוו, אני באמת תהייתי על מצב FRONT לא חשבתי לבדוק כי בדרך כלל אני רואה שזה לא ACTIVE CAMARA בטבעי, בלי לבדוק
אמנם זה איפס שהוספתי מצלימה, אבל במקומות שונים שהנשפתי עם המצלימה זה שיבש מאוד, ורק ברינדור שלא ידעתי מאיפה לתקן
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  33  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה