עזרה מצילים את שלומית-חיה, לא נותנים לה למות!!

רבקושש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קיבלתי למייל:

"בבקשה , אני כל כך מפחדת למות!"

קוראים לי שלומית חיה, אני בת 19. לפני עשרה חודשים מצאו אצלי בראש גידול סרטני ממאיר ומסוכן מאוד (דרגה 4)

על מנת להציל את החיים שלי, חייבים להטיס אותי לארצות הברית לטיפולים שלא כלולים בסל הבריאות!
אבא ואמא מאוד אוהבים אותי, אבל הם ממש חסרי אונים כי אין להם איך לשלם את הסכום הגבוה הזה!
בכל יום שעובר ואני לא טסה, אני מרגישה פחות טוב, והגידול מתפשט...!
אני מבקשת - אני מפחדת למות, בבקשה, תילחמו על החיים שלי!
תתרמו כל אחד כמה שהוא יכול כדי שאני אוכל לטוס ולחיות!
לתרומות לחצו על הלינק >>https://bit.ly/2w6WAT1
עכשיו בבקשה בבקשה, כי מחר יכול להיות כבר מאוחר!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
קיבלתי את המייל הזה. מדובר בבת יחידה!
בשורות טובות!

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
מרגש לראות את התורמים:

גויסו 59%

‏446,766 ₪
נתרמו מתוך יעד של ‏750,000 ₪ ע"י 3996 תורמים

19

ימים שנותרו

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
זה המייל שקיבלתי.
תשלחי להם שאלה
"בבקשה, אני כל כך מפחדת למות!" שלומית חיה חולת הסרטן בת ה-19, מתחננת אליכם לפתוח את המייל

profile_mask2.png

שלומית חיה רוצה לחיות <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏ דרך vpcontact.com‏
cleardot.gif

1f630

קוראים לי שלומית חיה, אני בת 19 מנתניה.
לפני עשרה חודשים מצאו אצלי בראש גידול סרטני ממאיר ומסוכן מאוד (דרגה 4)
1f614

על מנת להציל את החיים שלי, חייבים להטיס אותי לארצות הברית לטיפולים שלא כלולים בסל הבריאות!
אבא ואמא מאוד אוהבים אותי, אבל הם ממש חסרי אונים כי אין להם איך לשלם את הסכום הגבוה הזה!
הגענו ל-60 אחוז מהיעד, אני חייבת את התמיכה שלכם כדי כדי להגיע ליעד ולטוס לטיפול שיציל את חיי!

עכשיו בבקשה בבקשה, כי מחר יכול להיות כבר מאוחר בשבילי!

תרמו עכשיו להצלת חיה של שלומית חיה , לחצו כאן

אם אינכם רואים מייל זה, אנא לחצו כאן

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

elibeli

משתמש מקצוען
זה המייל שקיבלתי.
תשלחי להם שאלה
"בבקשה, אני כל כך מפחדת למות!" שלומית חיה חולת הסרטן בת ה-19, מתחננת אליכם לפתוח את המייל

profile_mask2.png

שלומית חיה רוצה לחיות <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>‏ דרך vpcontact.com‏
cleardot.gif

1f630

קוראים לי שלומית חיה, אני בת 19 מנתניה.
לפני עשרה חודשים מצאו אצלי בראש גידול סרטני ממאיר ומסוכן מאוד (דרגה 4)
1f614

1f64f
1f64f
1f64f

הגענו ל-60 אחוז מהיעד, אני חייבת את התמיכה שלכם כדי כדי להגיע ליעד ולטוס לטיפול שיציל את חיי!

עכשיו בבקשה בבקשה, כי מחר יכול להיות כבר מאוחר בשבילי!

אם אינכם רואים מייל זה, אנא לחצו כאן
סליחה. אבל אשמח אם תשאלי אותם את.
אנו לא כ"כ מעוניינים להצטרף לעוד רשימות תפוצה..."

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה ספאם.
המיילים לא מפסיקים להגיע לכל אלה שנרשמו להגרלה על הפאה
של ארגון ״בשבילך״.

• תודה
Reactions: ***

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
ראש השנה מתקרב, ואני פוחדת יותר מאי פעם.

פתאום אני מבינה שעברה שנה. ובאה שנה חדשה
אולי יותר מכולם אני מבינה את המשמעות של "מי ימות"
אני חיה עם הפחד הזה רגע רגע. דקה דקה.
את המבטים המפוחדים של אמא,
את ההתלחשויות של הרופאים מאחורי הגב.
את הדפיקות החזקות בתוך הראש.
שמזכירות לי שהסרטן עוד שם, הולך ומתפשט.
יום אחרי יום, ואין לי לאן לברוח...
המעקב הזה אחרי הקמפיין לגיוס הסכום לטיפול להצלת חיי:,"האם יגיע ליעד? האם יצליחו להציל אותי, לגייס את הסכום שאני צריכה לטיפול"?
לא מרפה. שורף.
אתמול בלילה נשארתי ערה.
כל המחלקה ישנה חוץ מהאחיות- ורק אני לא נרדמתי.
רעננתי שוב ושוב את העמוד של הגיוס.
והתפללתי , כל כך התפללתי
שאלוקים יפתח לאנשים את הלב שיסכימו לתרום להצלת החיים שלי
שלא יחשבו שאני "עוד אחת" אלא יבינו שאני שולמית חיה.
עם רצונות, חלומות, ופחד ענק מלמות.
ענק.
אז בבקשה, תעשו שאני אראה שהתפילה שלי התקבלה.
תנו לי קצת כח לפני ראש השנה- שאאמין שאני נכנסת לשנה טובה יותר
אנחנו אוטוטו ביעד- עכשיו זה בידיים שלכם החיים שלי.
תרמו כאן >> https://bit.ly/2w6WAT1

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה