נספח לאתגר מצא את ההבדלים • נספח לאתגר 54

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אתגר מאתגר!

חייב עשר הבדלים?;)

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
האם מותר לעשות שימוש בתמונת הנחיה או במסכה באתרי הבינה המלאכותית?

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
וואו
זה משהו שאני לא יודעת לעשות
אז מי שעושה תעלו בבקשה הסבר איך עשיתם

ציני בכיר

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אתגר קשה מאוד
לא ברור לי איך הצלחתם בכלל לעשות את הדוגמא ...
מחכה לתוצאות....
מעניין

לילך חצי האי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אתגר קשה מאוד
לא ברור לי איך הצלחתם בכלל לעשות את הדוגמא ...
מחכה לתוצאות....
מעניין
זה לדעתי משהו שאי אפשר לעשות
אלא לערוך בתוכנות ai
לא ליצור שני תמונות בנפרד ...
הדוגמא באתגר לא נוצרה ע"י 'תוכנת עריכה בAI'
ליצור שתי תמונות בנפרד לא יודעת אם אפשרי, אבל אפשר ליצור שתי תמונות ביצירה (תמונה) אחת!

נערך לאחרונה ב:

scw

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כל מי שעשה
נשמח מאוד אם תפרטו פה בנספח איך שעשיתם
@ברנדה @scw @הדסה♥ @mishehi @בונה עולמות
זה הפרומפט (במיקרוסופט דיזיינר)-
Create for me two realistic pictures in the style of find the differences (two pictures are completely identical except for some small and inconspicuous differences) In the picture two cute little boys are walking hand in hand to shop at the supermarket
(מתורגם מעברית בגוגל)

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
ליצור שתי תמונות בנפרד לא יודעת אם אפשרי, אבל אפשר ליצור שתי תמונות ביצירה (תמונה) אחת!
אפשר, הבעיה שהוא מחרפן אותי!!
הוא יוצר שתי תמונה ביצירה אחת, אבל - הוא חותך את התמונות הצדדים, ויוצר גם פשלות לפעמים...
לדוגמא: (ויש עוד מלא.. יותר נכון כל מה שיצרתי עד עכשיו...)
הורדה (29).jpg

הורדה (28).jpg

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
Create for me two realistic pictures in the style of find the differences (two pictures are completely identical except for some small and inconspicuous differences) In the picture two cute little boys are walking hand in hand to shop at the supermarket
(מתורגם מעברית בגוגל)
במחוללים מבוססי Open-AI שפתוחים בנטפרי (DallE3 ב-Nightcafe) אין אפשרות ליצור שתי תמונות נפרדות בבקשה אחת (נ.ב. אין לי מידע לגבי GPT בצ'אט {זמין בתשלום בלבד})

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
(מתורגם מעברית בגוגל)
ניסיתי את זה בשינוי (כשהפורמט דיי דומה) במייקרוסופט דיזיינר ולא הולך לי :confused:

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
(מתורגם מעברית בגוגל)
תודה ענקית
בזכותך הצלחתי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה