מצאתי בירושלים, דפוס מעולה!!

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
שלום לכם,

רציתי להמליץ לכם על בית דפוס בירושלים, הכרתי את הבעלים דרך אבי שיחי' והחלטתי לנסות אותו.

המחיר?
ביקשתי הצעת מחיר לכמה דברים והמחירים פשוט ברצפה, לדוגמא: בדקתי ב2 בתי דפוס על 500 A4 צבעוני כרומו צד אחד, בבית דפוס 1 נתנו לי 400+מע"מ ובשני 470+מע"מ, אצלם נתנו לי - 250 + מע"מ!!

האיכות?
במילה אחת - מעולה!

המהירות?
שלחתי בבוקר 2 עבודות להדפסה, ב4 אחה"צ היה מוכן!

זה הכול, הייתי חייב להמליץ לכם. (אין לי שם יד ורגל, רק היכרות שדיי הועילה...)

הטלפון שלהם: 026250727

(בתכל'ס, יועיל לי אם תאמרו ש"ניסילביץ" שלח אותכם..:))

contrast

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מה השם שלהם?
איפה הם ממוקמים בדיוק?

K הדפסות

משתמש רשום
מה ההתפעלות ?
זה מחיר שעדיין לא שמעת עליו?
אצלנו זה המחיר למפיקים כל השנה

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י K הדפסות;895977:
מה ההתפעלות ?
זה מחיר שעדיין לא שמעת עליו?
אצלנו זה המחיר למפיקים כל השנה

ההתפעלות שזה מחיר "רגיל"!
לא למפיקים, רגיל.

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
השם הוא "במיוחד"
הם ממוקמים במקור ברוך.

אסתי גרפיקס

משתמש חדש
אני עושה הדפסות כאלו אצל דפוס סטנס בבית שמש במחיר הזה ובמהירות יותר מהירה כשהייתי בלחץ קבלתי עבודות כאלו גם תוך שעתיים

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לדרוך אחד על השני, (ועוד בשעות כאלו).

במקום לאמר "לא רק".. "יותר"... אפשר ורצוי לאמר "אנו מבצעים.." או "אצלינו תוכלו למצוא..."

נכתב סתם לתשומת ליבכם...

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
התאכזבתי...
סליחה

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא מחיר זול מאחרים.
אם האיכות היא ממוצעת ולא אינדיגו, זה בסביבות המחיר המקובל, גם לא למפיקים.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מבלי להתייחס למחירים אלא לרמת שירות גם אצל מי שהכי בעולם ישתדל לתת שירות מעולה ועבודה מהירה לפעמים זה יותר מזל משכל-
אם נפלת על הדפוס ביום חלש או אפילו בשעה מתה קיבלת עבודה בצ'יק והיית מרוצה, אבל אם דקה קודם התחילו להדפיס פרוייקט ענק שדורש כמה שעות לא תמיד יעזור הרצון הטוב,
לי יש לקוח שנחשב אצלי לקוח מועדף ומקבל שירות גם ב-11:00 בלילה, השבוע הגיע לבקש שלט 4 מטר בשעה 9:30 בבוקר לאירוע שמתחיל ב-10:00, לצערי ולצערו 10 דקות קודם שלחתי להדפסה שלט של 7 מטר שאורך יותר מחצי שעה ואין מצב להפסיק באמצע...
עם כל הרצון הטוב- והיה לי הרבה רצון טוב, היה כנס בלי שלט.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י צילומנציה;897104:
מבלי להתייחס למחירים אלא לרמת שירות גם אצל מי שהכי בעולם ישתדל לתת שירות מעולה ועבודה מהירה לפעמים זה יותר מזל משכל-
אם נפלת על הדפוס ביום חלש או אפילו בשעה מתה קיבלת עבודה בצ'יק והיית מרוצה, אבל אם דקה קודם התחילו להדפיס פרוייקט ענק שדורש כמה שעות לא תמיד יעזור הרצון הטוב,
לי יש לקוח שנחשב אצלי לקוח מועדף ומקבל שירות גם ב-11:00 בלילה, השבוע הגיע לבקש שלט 4 מטר בשעה 9:30 בבוקר לאירוע שמתחיל ב-10:00, לצערי ולצערו 10 דקות קודם שלחתי להדפסה שלט של 7 מטר שאורך יותר מחצי שעה ואין מצב להפסיק באמצע...
עם כל הרצון הטוב- והיה לי הרבה רצון טוב, היה כנס בלי שלט.

ואולי זה יחנך אותו שעבודות מוציאים הרבה לפני הארוע.
גם לי יש כאלה שרוצים מעכשיו לעכשיו ולא מבינים שזה רק יכול לפגוע בהם.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נו לך תחנך את כל עם ישראל
קרה לי יום שישי אחד שהמפיץ בא לקחת את העלונים לשבת עוד לפני שהגרפיקאית שלחה את החומר
ואח"כ שיתלוננו על השירות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה