דרוש מידע מפתח רכב נאבד בתוך שיח חשוך

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הרב שר

יוניתן

משתמש צעיר
אמר רבי בנימין....וצדקה
אמר רבי בנימין הכל בחזקת סומין עד שהקדוש ברוך הוא מאיר את עיניהם מן הכא ויפקח אלוהים את עיניה ותלך ותמלא את החמת
אלקא דמאיר ענני אלקא דמאיר ענני אלקא דמאיר ענני בזכות הצדקה שאני נודב לעילוי נישמת רבי מאיר בעל הנס זכותו יגן עלינו למצוא את האבדה שאיבדתי
מנסיוןןןןן

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הבו רעיונות מה לעשות.
מחפשים את זה כבר למעלה משעתיים.

בבקשה, אשמח לעצותיכם.
להמשיך לחפש.. במידה ואין תאורה מספיק חזקה וטובה אז לדאוג לזה באמצעות פנס טוב...
אם יש עותק של המפתח איפשהו, לנסות להשיג אותו.
או לחילופין אם לא שווה לכם את הזמן של החיפושים, אפשר לשלם כמה מאות שקלים או מעט יותר למנעולן רכב שיפרוץ את הרכב ויקודד מפתח חדש.

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
הוא מקובל שעוזר במציאת אבידה
יש לו איזה קבלה מאבא שלו או סבאשלו
אבל נראה לי קצת מידי מאוחר להתקשר עכשיו לא?
אצלי מניסיון ברב הפעמים עזר כמובן עם תפילה לס”ד

יוניתן

משתמש צעיר
אמר רבי בנימין הכל בחזקת סומין עד שהקדוש ברוך הוא מאיר את עיניהם מן הכא ויפקח אלוהים את עיניה ותלך ותמלא את החמת
אלקא דמאיר ענני אלקא דמאיר ענני אלקא דמאיר ענני בזכות הצדקה שאני נודב לעילוי נישמת רבי מאיר בעל הנס זכותו יגן עלינו למצוא את האבדה שאיבדתי
מנסיוןןןןן
אמרת?
זה עוזר מינסיון גם לנו נאבד משהו, ומישהו הציעה לנו את זה, ומאז כל דבר שנאבד מצאנו מזכות זה!

אולי מעניין אותך גם...