מפיק מוזיקלי

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לצורך הפקה של שיר מטעם ישיבה אני מחפש מפיק ו/או מעבד במחיר סביר, אני מחפש מישהו שיודע לעבד ויצא לו לעבד כמה שירים... אם משהו כאן כזה או יכול להמליץ לי על מישהו אשמח..
תודה מראש

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לצורך הפקה של שיר מטעם ישיבה אני מחפש מפיק ו/או מעבד במחיר סביר, אני מחפש מישהו שיודע לעבד ויצא לו לעבד כמה שירים... אם משהו כאן כזה או יכול להמליץ לי על מישהו אשמח..
תודה מראש
אתה מדבר על הפקה עם כלים אמיתיים או פלייבק ודגימות?
אני יכול לעבד ולכתוב תווים לנגנים אם צריך. תוכל לפנות אלי למייל bewt21:)gmail.com

פשטות ותמימות

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם עדיין מחפש יש לי משהו פצצה במחירים טובים רק אצטרך לשאול רשות לפרסם את המספר שלו באתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה