שיתוף - לביקורת מפחד? הוא?? הצחקתם!

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הוא בכלל לא בחרדות,
למה שיהיה?
המלחמה כמעט לא משפיעה עליו.
קם בבוקר, נוסע לישיבה, חוזר בערב.
הוא בכלל לא אפוף פחדים.
החיים שלו ממשיכים כרגיל.
עושה שטייגען פה, יוצא עם חברים שם, רב רצת עם האחים הקטנים.
הוא בכלל לא מתוח מהמצב.
הוא פשוט אדם עירני.
אם הוא רואה משהו חשוד אז ברור שהוא ידווח עליו לגורמים הרלוונטיים.
אם בכניסה לעיר הוא קולט רכב עם זוג ערבי ברור שהוא יגש לשומר ויצעק שיעכב את הרכב הזה.
נכון שבפעם הזו זו היתה טעות, והזוג ממש נעלב שחשדו בהם.
אז הפעם לא, ואם זה היה כן?
אם בגינה הוא שם לב לאדם שעומד ליד הגדר ומושיט יד זהירה לכיס מכנסיו האחורי בהבעה מתוחה, ברור שיזעיק משטרה.
נכון שהטלפון של אותו אדם מבועת כמעט נשמט מידו והתנפץ לרסיסים מהופעת השוטר.
אבל אם זה היה מחבל?
הוא בכלל לא מפחד.
הוא פשוט אחראי.

נכון?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
עושה שטייגען פה, יוצא עם חברים שם, רב רצת עם האחים הקטנים.
הוא בכלל לא מפחד.
הוא פשוט אחראי.

נכון?
בהחלט אחראי.. כמו שבהחלט הוא 'רב קצת עם האחים הקטנים'..
(לתקן במילה 'קצת', לקח לי יותר מכמה שניות לפענח, וזה חוסר אחריות מצדכם אבל רק קצת....:D)

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
(לתקן במילה 'קצת', לקח לי יותר מכמה שניות לפענח, וזה חוסר אחריות מצדכם אבל רק קצת....:D)
אני תיקנתי ל "רב רצח עם האחים הקטנים"...

sh.t.down

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני תיקנתי ל "רב רצח עם האחים הקטנים"...
התנצלותי:)
הכוונה באמת ל"רב קצת עם האחים הקטנים"
הייתי משנה אבל מאוחר מידי
מקווה שיסלחו לי;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה