מערכת הפעלה חדשה ומחשב איטי להחריד

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום
התקנתי ווינדוס 10 בהתקנה נקיה על דיסק פנימי חדש SSD250 ומאז המחשב שלי זז לאאאאאאט
כל פתיחה של קובץ או תיקייה זה נפתח לאט.
אבל אחרי שאני פותחת מסמך לדוגמא הכל זורם חלק בתוך המסמך.
דרייברים מעודכנים.
מה יכול להיות?
תודה רבה
אני לא יודעת להתקין מערכת הפעלה זה בעלי אבל הוא ביקש ממני לשאול פה.... תודה

בנצי20

משתמש פעיל
שלום
התקנתי ווינדוס 10 בהתקנה נקיה על דיסק פנימי חדש SSD250 ומאז המחשב שלי זז לאאאאאאט
כל פתיחה של קובץ או תיקייה זה נפתח לאט.
אבל אחרי שאני פותחת מסמך לדוגמא הכל זורם חלק בתוך המסמך.
דרייברים מעודכנים.
מה יכול להיות?
תודה רבה
אני לא יודעת להתקין מערכת הפעלה זה בעלי אבל הוא ביקש ממני לשאול פה.... תודה
אפשר צילום מסך של מנהל המשימות

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר צילום מסך של מנהל המשימות
1603006185707.png

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
מענין, זה נראה מחשב חזק, ומצבו בסדר גמור, מה שכן, הsmartscreen שיושב על 21 אחוז מהמעבד קצת חשוד ומוזר, זה נראה באג כלשהו
שזה אומר?
מה אפשר לעשות?

בני2

משתמש מקצוען
באיזה מעבד מדובר?

מה שהאנטי וירוס עכשיו משתמש בהרבה כח עיבוד זה בגלל שהוא אחרי התקנה והוא סורק את כל הקבצים במחשב, כיוון שהאנטי וירוס הוא של מייקרוסופט... אין הרבה מה לעשות חוץ מלפנות לו את הדרך, שזה אומר להשאיר את המחשב דלוק כמה שיותר זמן (גם בליילות - לבטל את המצב שינה לע''ע) עד שהוא יסיים מה שבא לו לעשות.

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה מעבד מדובר?

מה שהאנטי וירוס עכשיו משתמש בהרבה כח עיבוד זה בגלל שהוא אחרי התקנה והוא סורק את כל הקבצים במחשב, כיוון שהאנטי וירוס הוא של מייקרוסופט... אין הרבה מה לעשות חוץ מלפנות לו את הדרך, שזה אומר להשאיר את המחשב דלוק כמה שיותר זמן (גם בליילות - לבטל את המצב שינה לע''ע) עד שהוא יסיים מה שבא לו לעשות.

כמה זמן זה אמור לקחת?
זה שבוע כבר ככה...
1603007946521.png

1603008059990.png

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
באיזה מעבד מדובר?

מענין, זה נראה מחשב חזק, ומצבו בסדר גמור, מה שכן, הsmartscreen שיושב על 21 אחוז מהמעבד קצת חשוד ומוזר, זה נראה באג כלשהו

כמה זמן זה אמור לקחת?
זה שבוע כבר ככה...
צפה בקובץ המצורף 744122

צפה בקובץ המצורף 744123
יכול להיות שלוקח לזה כזה הרבה ימים?
תודה רבה

בני2

משתמש מקצוען
זה כנראה תלוי בכמות החומר שעל המחשב, בכל מקרה זה יכול לקחת כמה ימים.

אולי כדאי ליתר ביטחון לבדוק את ההארדיסקים של המחשב עם CrystalDiskInfo

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
זה כנראה תלוי בכמות החומר שעל המחשב, בכל מקרה זה יכול לקחת כמה ימים.

אולי כדאי ליתר ביטחון לבדוק את ההארדיסקים של המחשב עם CrystalDiskInfo
תודה
מה זה?
הארד דיסק שעליו הותקנה המערכת הפעלה חדש מהחנות.

בני2

משתמש מקצוען
בגדול נראה תקין.

כנראה שאין מנוס מלתת לו ספייס.. אם יש הרבה קבצים קטנים זה יכול לקחת יותר זמן. אפשר גם להתקין אנטי וירוס אחר ואז הדיפנדר ינוטרל, אני לא ממליץ.

מיכל Design

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
בגדול נראה תקין.

כנראה שאין מנוס מלתת לו ספייס.. אם יש הרבה קבצים קטנים זה יכול לקחת יותר זמן. אפשר גם להתקין אנטי וירוס אחר ואז הדיפנדר ינוטרל, אני לא ממליץ.
יש אנטי וירוס אחר
1603017210474.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה