מידע שימושי מעקב משלוחים מתחיל עם AS ונגמר עם CN

אוסטרלי

משתמש פעיל
אני הזמנתי משהו מסין וקיבלתי מעקב משלוחים שמתחיל עם AS וזה לא מופיע בכלל בדואר ישראל
זה הופיע באתרים אחרים של סין אבל פתאום זה נתקע יום אחד על תאריך מסוים וזה לא התקדם המעקב
יש לי מספר כשר וקיבלתי הודאות קוליות שהחבילה בדרך אבל לא היה לי מושג איזה חברת משלוחים זה היה בגלל תמיד אמרו שזה נשלח בSMS.
היום השאירו לי הודאה עם קוד אז רשמתי הקוד ואחרי הרבה חיפושים באינטרנט של המספר שהתקשר אלי מצאתי את החברה וביחד עם הקוד ומספר פלאפון מצאתי את החבילה.
ומעניין בדיוק באותו תאריך שהפסיק המעקב באתר הסיני התחיל באתר הישראלי.
החברה היא HFD משלוחים אז כל מי שיש לו מעקב משלוחים שמתחיל עם AS תנסה החברה הזאתי לבדוק עם זה דרכם
המספר שהתקשר אלי זה 0747925012
את האמת אי אפשר לבדוק לפי המעקב משלוחים בגלל זה לא הצליח לי אבל להקשיב לקוד שנותנים לכם ולפי זה תחפש באתר שלהם
מקווה שעזרתי אנשים שתקועים עם החבילות שהזמינו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה