עזרה מעקב אחר הזמנה

P.R.

משתמש מקצוען
האם ישנה אפשרות לעקוב אחר הזמנה שנעשתה באליאקספרס,
אני לא מצליחה לראות איך עוקבים אחר הזמנה, היכן נמצאת

אשמח לעזרה,
תודה מראש למסייעים!

-אפרת-

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכנסת ל"הזמנות שלי">ליד המוצר שאת רוצה מעקב לוחצת Track Order

P.R.

משתמש מקצוען
עכשיו אני נכנסת למעקב משלוח, ורואה כי המשלוח בוטל ע"י המוכר, מה אני עושה הלאה? כמובן ששילמתי על המוצר!

עזרתכם הדחופה!
אני פשוט לא מבינה בזה, פעם ראשונה שעשיתי הזמנות לפני שבועיים ועדיין לא הגיע שום מוצר

P.R.

משתמש מקצוען
עכשיו כשאני מסתכל אני רואה שיש משלוח מס' 1 שעליו כתוב שההזמנה בוטלה, ואנינ נכנסת באותה הזמנה על משלוח 2 ומציין כי פרטי המעקב יהיו זמינים תוך 5-10 ימים.

אז מה יוצא, שההזמנה קיימת או מבוטלת?

תודה מראש!!!

P.R.

משתמש מקצוען
ומה זה אומר?
upload_2019-11-25_11-33-10.png

נערך לאחרונה ב:

ayys

משתמש מקצוען
עכשיו אני נכנסת למעקב משלוח, ורואה כי המשלוח בוטל ע"י המוכר, מה אני עושה הלאה? כמובן ששילמתי על המוצר!

עזרתכם הדחופה!
אני פשוט לא מבינה בזה, פעם ראשונה שעשיתי הזמנות לפני שבועיים ועדיין לא הגיע שום מוצר
אם בוטל המשלוח, לרוב מחזירים אוטומטי, אבל עדיף כמו שכתב @GALAXY לפתוח סכסוך.

כרגיל לוקח יותר משבועיים עד שמוצרים מגיעים.

P.R.

משתמש מקצוען
עכשיו כשאני מסתכל אני רואה שיש משלוח מס' 1 שעליו כתוב שההזמנה בוטלה, ואני נכנסת באותה הזמנה על משלוח 2 ומציין כי פרטי המעקב יהיו זמינים תוך 5-10 ימים.

אז מה יוצא, שההזמנה קיימת או מבוטלת?

תודה מראש!!!
אבל אם זה מה שיש מה באמת הכוונה שיש הזמנה או שאין?

ואם אין איך פותחים סכסוך

תודה מראש!

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עזרתכם הדחופה!
מאד הגיוני שלא הגיע עדיין.
באליאקספרס המשלוח מאד איטי ובד"כ אני מקבלת מהם את מה שהזמנתי הכי מהר אחרי חודש (ולפעמים הרבה יותר)
אז תחכה בסבלנות, יש סיכוי טוב שזה עוד יגיע :D

P.R.

משתמש מקצוען
גם אני עשיתי הזמנה לפני שבועיים, ובמעקב משלוח חלקם יש השתלשלות של המשלוח,
חלקם כתוב כי פרטי המעקב יהיו זמינים תוך 5-10 ימים
ואחד מהם רשום שבוטל ע"י המוכקר
השאלה איך אני יודעת להתנהל מכאן והלאה
מה לעשות בדיוק עם ההוא שבוטל, לחקות או לפתוח כבר סכסוך?

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני עשיתי הזמנה לפני שבועיים, ובמעקב משלוח חלקם יש השתלשלות של המשלוח,
חלקם כתוב כי פרטי המעקב יהיו זמינים תוך 5-10 ימים
ואחד מהם רשום שבוטל ע"י המוכקר
השאלה איך אני יודעת להתנהל מכאן והלאה
מה לעשות בדיוק עם ההוא שבוטל, לחקות או לפתוח כבר סכסוך?
אני לא ממש מהמומחים באליאקספרס,
אבל מהניסיון שלי מההזמנה האחרונה שעשיתי שם-
במעקב המשלוח מופיע לי רק עד השלב של "נשלח מארץ המוצא", ושם זה נתקע לבערך 3 שבועות.
כבר כמעט התייאשתי מהחבילה ופתאם אני מקבלת אותה בדואר.
זה קרה לי בכמה וכמה פריטים שהזמנתי שם.
כנראה ברגע שהחבילה נשלחה מארץ המוצא- הם כבר לא מעדכנים איפה החבילה נמצאת.
בקיצור- האתר הזה די מעצבן ולא אמין,
אבל כמו שאמרתי- אל תתייחס לזה שלא רואים התקדמות במעקב אחרי החבילה,
כי גם אם זה נראה תקוע על אותו מצב זה לא אומר כלום.

P.R.

משתמש מקצוען
תודה לכל העונות, והמסייעות!

יש למשהי מושג לגבי המשלוח שכתוב עליו שבוטל ע"י המוכר, האם יש עניין לחכות, או שעדיף לפתוח סכסוך,

וכן עד כמה זמן מההזמנה אפשר לפתוח סכסוך ולקבל החזר?

תודה לכולן!

ayys

משתמש מקצוען
תודה לכל העונות, והמסייעות!

יש למשהי מושג לגבי המשלוח שכתוב עליו שבוטל ע"י המוכר, האם יש עניין לחכות, או שעדיף לפתוח סכסוך,

וכן עד כמה זמן מההזמנה אפשר לפתוח סכסוך ולקבל החזר?

תודה לכולן!
אם יש אפשרות לפתוח סכסוך על ההזמנה הזאת, כדאי לפתוח (מה שבטוח בטוח).

P.R.

משתמש מקצוען
פתחתי סכסוך ובחרתי מס' הזמנה, איזה סיבה לסכסוך אני כותבת, לא כתוב את הסיבה הזו (פותחת את הסכסוך משום שההזמנה בוטלה ע"י המוכר)
מצרפת את מה שפתחתי, אם משהי תוכל להסביר לי במה לבחור, ולמטה זה כותב
החיפוש שלכם לא התאים לאף רשימה. בבקשה נסו שנית, והעתקתי את ההזמנה עצמה, ובספק - את שם החנות.

upload_2019-11-25_13-38-12.png

ayys

משתמש מקצוען
פתחתי סכסוך ובחרתי מס' הזמנה, איזה סיבה לסכסוך אני כותבת, לא כתוב את הסיבה הזו (פותחת את הסכסוך משום שההזמנה בוטלה ע"י המוכר)
מצרפת את מה שפתחתי, אם משהי תוכל להסביר לי במה לבחור, ולמטה זה כותב
החיפוש שלכם לא התאים לאף רשימה. בבקשה נסו שנית, והעתקתי את ההזמנה עצמה, ובספק - את שם החנות.

צפה בקובץ המצורף 568402
תשאירו ב'כל ההזמנות שבמחלוקת' בלי לבחור מספר הזמנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה