מעקב אחרי פעילות

יש שדה

משתמש פעיל
יש מצב לדעת איזו פעילות נעשתה במחשב? לאיזה תיקיות נכנסו מה הפעילו.
בעיקר זה חשוב לי לדעת אם נכנסו לתיקיה שלי, או האם עובדים עליו אחרי שעות הפעילות.
תודה מראש

יש שדה

משתמש פעיל
לפי מה שקראתי באינטרנט זה מצלם מסך, אני רק צריך לדעת אם ביקרו בתיקיה שלי, אם חיטטו לי בחשבון טלגרם.
יש משהו יותר יעיל?

דוד אי

משתמש פעיל
אני מבין שאתה מדבר על העבר ולא על העתיד.
בסייר ווינדוס (win10) יש "גישה מהירה" שמציג לך את התיקיות והקבצים שהשתמשו בהם לאחרונה, לפעמים זה יכול לעזור.
בוורד יש לך רשימת קבצים אחרונים שנפתחו (וגם באפליקציות רבות אחרות).

אם אתה רוצה לדעת לעתיד זה קל יותר

יש שדה

משתמש פעיל
אני מבין שאתה מדבר על העבר ולא על העתיד.
בסייר ווינדוס (win10) יש "גישה מהירה" שמציג לך את התיקיות והקבצים שהשתמשו בהם לאחרונה, לפעמים זה יכול לעזור.
בוורד יש לך רשימת קבצים אחרונים שנפתחו (וגם באפליקציות רבות אחרות).

אם אתה רוצה לדעת לעתיד זה קל יותר
אני מדבר על העתיד. אני צריך מעקב פעילות מושלם, אבל רק בחינם

דוד אי

משתמש פעיל
שם אתה לוחץ הוסף ובוחר בכולם, בוחר בפעולות לבדיקה כגון תיקיית רשימה / קריאת נתונים, ומאשר הכל.
ואח"כ תוכל תמיד לבדוק ביומן האירועים אם נכנסו לתיקיה ההיא וכו'

יש שדה

משתמש פעיל
שם אתה לוחץ הוסף ובוחר בכולם, בוחר בפעולות לבדיקה כגון תיקיית רשימה / קריאת נתונים, ומאשר הכל.
ואח"כ תוכל תמיד לבדוק ביומן האירועים אם נכנסו לתיקיה ההיא וכו'
קודם כל תודה על ההשקעה, הגעתי עד ה"הוסף" ושם אין לי מה להוסיף, אני לוחץ עליו הכל אפור

יש שדה

משתמש פעיל
זה מה שיוצא לי

קבצים מצורפים

• תמונה1.png
    תמונה1.png
    KB 7.2 · צפיות: 27

דוד אי

משתמש פעיל
לחץ על מקש הWIN + R והכנס בתיבה: eventvwr.msc
ביומני האירועים תכנס לwindows logs ושם לsecurity , לחץ על אחת השורות והקש קונטרול + F וחפש את שם התיקיה, תכנס לרישום ותראה את פרטי הכניסה לתיקיה ושעת הכניסה ולאיזה קובץ וכו'

נערך לאחרונה ב:

דוד אי

משתמש פעיל
קודם כל תודה על ההשקעה, הגעתי עד ה"הוסף" ושם אין לי מה להוסיף, אני לוחץ עליו הכל אפור
יש לך שמות משתמשים בווינדוס?
אם זה אפור כנראה שלא בחרת שום משתמש או מנהל, הכנס בשמות (בקישור בחר מנהל) את שם המשתמש (אתה יכול ללחוץ על בדוק שמות, לראות אם שם המשתמש הוקש נכון).
אחרי שהכנסת ת'שמות תסמן את המשתמשים שאתה רוצה להכניס לביקורת על התיקיה הנ"ל (או סמן את "הכל") ותאשר.

יש שדה

משתמש פעיל
יש לך שמות משתמשים בווינדוס?
אם זה אפור כנראה שלא בחרת שום משתמש או מנהל, הכנס בשמות (בקישור בחר מנהל) את שם המשתמש (אתה יכול ללחוץ על בדוק שמות, לראות אם שם המשתמש הוקש נכון).
אחרי שהכנסת ת'שמות תסמן את המשתמשים שאתה רוצה להכניס לביקורת על התיקיה הנ"ל (או סמן את "הכל") ותאשר.
יש חשבון אחד בכל המחשב, אבל הרבה עובדיםואין לי מושג איפה לבחור שמות. אם קשה לך אז עזוב, לא נעים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה