אלי-אקספרס מעקב אחרי הזמנה באליאקספרס

צפתית

משתמש מקצוען
לפני כחודש הזמנתי מ'ס פריטים מידי פעם אני עוקבת דרך האתר הזה https://m.17track.net/es (שהמליצו עליו פה)והתאריך מעקב אחרון הוא מלפני 3 שבועות או יותר ומאז לא זז..
היום במפתיע גיליתי שפריט אחד מחכה לי בתיבה :) מיד נכנסתי לאתר והופיע לי כמובן תחנה אחרונה מלפני 3 שבועות...
מזלי שזה פריט חסית קטן מהשאר ולכן אני מניחה שהגיע עד לתיבה
שאלתי היא אייך מקבלים מידע אמיתי איפה הפריט נמצא כדי שאקבל בזמן מידע על הפריטים שכנראה יחכו לי בדואר (מפאת גודלם)ולא יחזרו חזרה עד שאקבל הודעה אם בכלל
(כמובן שבדואר ישראל מ'ס המעקב מאליאקספרס לא תקין -כך שנשללה האפשרות הפשוטה אלא אם תחכימו אותי שכן)
תודה מראש לעונות

צפתית

משתמש מקצוען
אבל עד שתגיע ההודעה ההזמנה תחזור לסין..(כשאני מזמינה בארץ אני מייד עוקבת לפי מ'ס מעקב ולא מחכה להודעה ..וההודעה גם לא מגיעה בכלל..אולי ראו שכבר לקחתי?..)
מה עושים ???
אין דרך לעקוב באמת ??
מה עושה מי שמזמינה כל הזמן אייך עוקבים אחרי הכל ולא מאבדים ידים ורגלים

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
אני מזמינה הרבה מאליאקספרס, רוב הדברים מגיעים בדואר רשום ואז אין בעיה לעקוב מאז שזה מגיע לארץ. הפריטים הקטנים שמגיעים לתיבת הדואר אין כל כך דרך לעקוב אחריהם, אבל זה ממש מיעוט

צפתית

משתמש מקצוען
כשזה מגיע בדואר רשום איך את עוקבת ?
ההזמנה מקבלת מ'ס מעקב ישראלי או שפתאום מ'ס ההזמנה הופך לתקין ?

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
כשזה מגיע בדואר רשום, את מקבלת מספר מעקב ישראלי, אני בודקת מדי כמה ימים באתר של דואר ישראל.
אגב, אם את נותנת מספר טלפון שמקבל הודעות sms את מקבלת הודעה לטלפון מיד כשהחבילה נרשמת בסניף הדואר ומקבלת מספר מדף.

צפתית

משתמש מקצוען
תודה רבה
עוד שאלונת קטנטונת ומבטיחה (עד הפעם הבאה:p )לא לנדנד יותר..
ממי אני מקבלת מ'ס מעקב ישראלי ?
(אין לי טלפון עם הודעות sms)

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה
עוד שאלונת קטנטונת ומבטיחה (עד הפעם הבאה:p )לא לנדנד יותר..
ממי אני מקבלת מ'ס מעקב ישראלי ?
(אין לי טלפון עם הודעות sms)
כתוב לך בקטן בפרטים של ההזמנה

ויש לי שאלה
במי תלוי המהירות שאני מקבלת את המוצר?

צפתית

משתמש מקצוען

02

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני הזמנתי מזהו מאליאקספרס מזמן, ראיתי שגבו לי תשלום באשראי, אבל לא קיבלתי שום הודעה על אישור הקניה מייל, או על משלוח, יש סיכוי שזה יגיע אלי פעם?

אתק

משתמש צעיר
קופצת על האשכול אני הזמנתי מאלי אקספרס מוצר קיבלתי מספר מעקב ישראלי באתר https://t.17track.net מופיע שהגיע לארץ אבל בדואר ישראל מעקב משלוחים לא מוצאים פריט כזה, מה עלי לעשות ?

GALAXY

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול אני הזמנתי מאלי אקספרס מוצר קיבלתי מספר מעקב ישראלי באתר https://t.17track.net מופיע שהגיע לארץ אבל בדואר ישראל מעקב משלוחים לא מוצאים פריט כזה, מה עלי לעשות ?

מוזר מאוד.
תלוי ממה בנוי מספר המעקב
יש אתר מאוד מוצלח למעקב אחר פריטים
http://global.cainiao.com
אפשר להיכנס לקישור, לכתוב את מספר המעקב ולראות נתונים.
מספר מעקב שמתחיל באותיות UC אין דרך לעקוב אחריו בדואר ישראל.

הכי מומלץ ללכת לסניף הדואר ולשאול אותם על גורל הפריטים לפי מספרי המעקב, הם יוכלו לתת לכם תמונה הרבה יותר בהירה ממשה שכתוב באתרים.
בהצלחה גם ל @צפתית

אתק

משתמש צעיר
תודה על התשובה נכנסתי לאתר הנ"ל תכלס שם מופיע שהחבילה הגיעה לארץ היעד, באתר דואר ישראל מעקב משלוחים רשום: "אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל "
פניתי לדואר ישראל ואורמים לי שלא מוצאים את זה ע"פ 2 האתרים הנ"ל החבילה הגיעה כבר ב 16/5
החיבלה ממש חשובה לי , יש לי איך למצוא אותה ?

דבל

משתמש חדש
בגדול זה עובד כך:
באם מדובר בפריט קטן /זול בדרך כלל מקבלים מס' חבילה שלא ניתן למעקב מחוץ לסין ואז ניתן לעקוב באחד האתרים או דרך אלי אקספרס אחרי החבילה עד שעוזבת את סין ואחרי כ3 שבועות מקבלים הודעה מהדואר על חבילה גדולה [הם לא מחזירים לסין רק אחרי 30יום וגם אז לא תמיד מחזירים], בהודעה כתוב שהמשלוח מישראל וקוד פריט אחר שמתחיל בYY, לפעמים כתוב באתרי מעקב שזה הגיע לארץ אבל זה לא נכון מכיוון שהמס' הזה לא פעיל מחוץ לסין.

אופציה שניה בחבילה גדולה או יקרה מקבלים מס' מעקב בינלאומי שניתן למעקב גם באתרים הנ"ל וגם בדואר ישראל https://mypost.israelpost.co.il/מעקב-משלוחים?itemcode=ovjxkpdglczrvn החיסרון בדואר ישראל שעד שזה לא בא לארץ אין להם מושג מה קורה עם זה מס' מעקב בינלאומי מתחיל בRL ונגמר בCN או IL

אפשר לדעת מראש איזה משלוח זה יהיה באם בודקים בסוג המשלוח צינה פוסט דואר אוויר זה עם מס' מעקב צינה פוסט חבילות קטנות או אחרים בחינם זה בלי מס' מעקב ישראלי

GALAXY

משתמש מקצוען
תודה על התשובה נכנסתי לאתר הנ"ל תכלס שם מופיע שהחבילה הגיעה לארץ היעד, באתר דואר ישראל מעקב משלוחים רשום: "אין נתונים על דבר הדואר מסוג רשום מחו"ל "
פניתי לדואר ישראל ואורמים לי שלא מוצאים את זה ע"פ 2 האתרים הנ"ל החבילה הגיעה כבר ב 16/5
החיבלה ממש חשובה לי , יש לי איך למצוא אותה ?

תני לי מספר מעקב לכאן ואבדוק לך יותר באמצעים שלי.....

מתולתלת0

משתמש מקצוען
איך את בודקת באמצעים שלך גם אני מסתבכת תמיד
יש לי למשל פריט שבאלי אקספרס רשום לי ממתין לקבלה מה זה אומר?

אתק

משתמש צעיר
בגדול זה עובד כך:
באם מדובר בפריט קטן /זול בדרך כלל מקבלים מס' חבילה שלא ניתן למעקב מחוץ לסין ואז ניתן לעקוב באחד האתרים או דרך אלי אקספרס אחרי החבילה עד שעוזבת את סין ואחרי כ3 שבועות מקבלים הודעה מהדואר על חבילה גדולה [הם לא מחזירים לסין רק אחרי 30יום וגם אז לא תמיד מחזירים], בהודעה כתוב שהמשלוח מישראל וקוד פריט אחר שמתחיל בYY, לפעמים כתוב באתרי מעקב שזה הגיע לארץ אבל זה לא נכון מכיוון שהמס' הזה לא פעיל מחוץ לסין.

אופציה שניה בחבילה גדולה או יקרה מקבלים מס' מעקב בינלאומי שניתן למעקב גם באתרים הנ"ל וגם בדואר ישראל https://mypost.israelpost.co.il/מעקב-משלוחים?itemcode=ovjxkpdglczrvn החיסרון בדואר ישראל שעד שזה לא בא לארץ אין להם מושג מה קורה עם זה מס' מעקב בינלאומי מתחיל בRL ונגמר בCN או IL

אפשר לדעת מראש איזה משלוח זה יהיה באם בודקים בסוג המשלוח צינה פוסט דואר אוויר זה עם מס' מעקב צינה פוסט חבילות קטנות או אחרים בחינם זה בלי מס' מעקב ישראלי

תודה לך על ההסבר זה אכן מתחיל ב RL ונגמר ב CN ועדין לא מופיע באתר של דואר ישראל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה