UX מעצבות דיגיטל נפגשות עם Gett

יעל10

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
UX UI
היי בנות,
אני יעל שמעון, מעצבת מוצר ועובדת בחברת Gett. אני מזמינה אותך למפגש אצלינו שבו תוכלי לשמוע ולהבין מה זה להיות מעצבת מוצר בהייטק.
במפגש אציג תהליכי העבודה ב- Gett עם דוגמאות מהשטח, נבין איך נגרום למוצר שלנו באמת לעבוד, נדבר על נוכחות מקצועית ונכונה ברשת, ונקיים פאנל מרתק עם השאלות שלכן על האתגרים של מעצבת חרדית בהייטק, דילמות שרק אנחנו יכולות להבין :)
הארוע מיועד במיוחד בשבילכן, לנשים חרדיות , אשמח לראות ולפגוש כל אחת!
ביום ראשון, כ״ט תמוז 4.8.24
השתתפות ללא עלות, בהרשמה מראש, כיבוד עלינו :)

קישור להרשמה למיטאפ:

קבצים מצורפים

• meetup_design_gett.jpg
    meetup_design_gett.jpg
    KB 395 · צפיות: 14

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
היי בנות,
אני יעל שמעון, מעצבת מוצר ועובדת בחברת Gett. אני מזמינה אותך למפגש אצלינו שבו תוכלי לשמוע ולהבין מה זה להיות מעצבת מוצר בהייטק.
במפגש אציג תהליכי העבודה ב- Gett עם דוגמאות מהשטח, נבין איך נגרום למוצר שלנו באמת לעבוד, נדבר על נוכחות מקצועית ונכונה ברשת, ונקיים פאנל מרתק עם השאלות שלכן על האתגרים של מעצבת חרדית בהייטק, דילמות שרק אנחנו יכולות להבין :)
הארוע מיועד במיוחד בשבילכן, לנשים חרדיות , אשמח לראות ולפגוש כל אחת!
ביום ראשון, כ״ט תמוז 4.8.24
השתתפות ללא עלות, בהרשמה מראש, כיבוד עלינו :)

קישור להרשמה למיטאפ:

היי יעל,
נעים להכיר :)
ותודה על ההזמנה.

שיהיה המון בהצלחה בהצגה ובפאנל!

הודיה גולדברג

מאסטרית קורסים דיגיטליים UX.UI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
תודה על ההזמנה :)

מה המטרה של חברת Gett במימון המפגש הזה?

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

הודיה גולדברג

מאסטרית קורסים דיגיטליים UX.UI
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יש תיעוד/הקלטה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה