דרוש מידע מענק קורונה של טראמפ

היום פורסם ביתד - מדור רשות הרבים
שמי שעדיין לא מימש את המענק אז עדיין יש אפשרות
וצריך לשלוח מייל
מישהו ראה את זה אשמח לקבל את המייל הנ''ל

רבקה זקס

משתמש מקצוען
יש עדין אפשרות, וכמו שכתבתי היום למישהו ששאל,
אני עוסקת במענקי קורונה ובדוחות מס שנתיים לקבלת החזרי ילדים.
גם כאלו שהגישו ולא קיבלו, שלא יתייאשו! יש בד"כ מה לעשות!
אוכל לתת מידע מפורט, ללא התחייבות.
אני מגישה רק כשברור שזכאים לכך.
הגשת הדוחות היא תמורת תשלום. המחירים שלנו מתחשבים מאד.

rivka.zaks1 gmail.com

r36330

משתמש מקצוען

rivka.zaks1 gmail.com
חייבת לציין
אני הייתי מקרה שהגיש למענק קורונה ולא קיבל
זקס עשו לי שירות מעולה ובזול ממש לעומת חברות אחרות
הן הצליחו גם לשנות לי כתובת מגורים לאחר ההגשה.
ומהר אחרי שפניתי אליהם הגיע המענק לכתובת החדשה.

מלא מלא ידידים ומכרים שלנו נעזרו וכולם היו מרוצים עד מאוד
יישר כוחכם!

עדיין לא

משתמש רשום

rivka.zaks1 gmail.com
שאלה. מי שעשה אזרחות אמריקאית אחרי הקורונה גם יכול לקבל?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
כן. אני מגישה דוחות מס שנתיים.
הסבר קצר: החזרי מס ניתנים לאזרחי ארה"ב, אם יש להם ילדים אזרחי ארה"ב, ויש להם הכנסות רשמיות.
לצורך כך מגישים דוח מס שנתי, ובו מקבלים את ה"החזר", בהתאם לגובה ההכנסה ומספר הילדים.

רבקה זקס

משתמש מקצוען
את המענק הראשון אי אפשר כבר לקבל
כעיקרון מה שכתבת נכון, כי אפשר להגיש דוחות עד 3 שנים אחורה. וב-15.6.24 זה הסתיים.
אבל... עקב המלחמה השוררת בארץ, הIRS האריכו את המועד עד 15.10.24
יתכן וההגשה תפסל, ויצטרכו "להתמקח" עם הפקידים שם, ולצטט את ההבטחה שלהם. מקווה שהם יכבדו זאת אוטומטית.
לכן מומלץ למי שעדין לא הגיש בקשה על כך, שיגיש בהקדם.
ומי שהגיש דוח לשנת 2020 ולא קיבל המענק, יכול גם כן לטפל בזה, אבל עם פחות לחץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה