דרוש מידע מענק ליוצאי חל"ת יותר ממאה יום

ציפורן חודרנית

משתמש פעיל
אני בחלת מהיום שיכלו לצאת 15/3/20 באמצע ילדתי וצאתי לחופשת לידה, לכן יש לי רק 96 יום.
אני ממש רוצה וצריכה את המענק הזה, הגשתי פניה לביטוח לאומי דרך האתר,
נראה לכם שיש משהו נוסף שאני יכולה לעשות כדי לקבל את הכסף?

פסגות

משתמש מקצוען
מענק אבטלה ממושכת

הדפס

שלח לחבר
אנו שמחים לבשר לכם שכדי להקל עליכם בתקופה זו, הביטוח הלאומי ישלם מענק חד-פעמי למובטלים שקיבלו דמי אבטלה לתקופה של 100 ימים לפחות, ושכרם הממוצע היה נמוך מ-10,551 ₪, וכן למי שקיבלו מענק הסתגלות.

שימו לב, המענק ישולם גם למובטלים שחזרו לעבוד וגם למקבלי דמי אבטלה שעובדים.
סכום המענק
  • מי שעונים על תנאי הזכאות (שמפורטים בהמשך) יקבלו מענק חד פעמי בסך 2,000 ₪
  • בני זוג ששניהם זכאים למענק - יקבלו תוספת למענק בסך 500 ₪, כלומר מענק בסך 2,500 ₪ לכל אחד.
מתי ישולם המענק?
המענק ישולם לזכאים החל מ-19.11 ועד ה-30.11, באופן אוטומטי לחשבון הבנק שאליו משולמים דמי האבטלה.
מי זכאי למענק?

מענק אבטלה ממושכת למקבלי דמי אבטלה
המענק ישולם למי שעונה על שני התנאים האלה:
  1. שולמו לך דמי אבטלה למשך 100 ימים לפחות
    שולמו לך דמי אבטלה למשך 100 ימים ומעלה (רצופים או לא רצופים), בין התאריכים 1.3.20 עד 17.10.20.

בספירת הימים ייכללו רק ימים ששולמו עבורם דמי אבטלה, גם אם מדובר בתקופה לא רצופה. כלומר, אם קיבלת דמי אבטלה למשך 50 ימים, חזרת לעבוד, ולאחר מכן הפסקת לעבוד בשנית וקיבלת דמי אבטלה למשך 50 ימים נוספים- תוכל להיות זכאי למענק.
    חשוב לדעת, 5 ימי האבטלה הראשונים שלא שולמו, נכללים בספירת 100 ימי האבטלה.

מידע על מספר ימי האבטלה ששולמו לך ניתן לראות באתר השירות האישי בלשונית אבטלה > בירור אבטלה > אישורים> אישור זכאות.
  2. השכר הממוצע שלך נמוך מ-10,551 ₪ לחודש
    השכר הממוצע שלפיו חושבו דמי האבטלה שלך היה נמוך מ-10,551 ₪ בחודש.
    את השכר שלפיו חישבנו את דמי האבטלה ניתן לראות באתר השירות האישי בלשונית אבטלה > בירור אבטלה >
    תקופות עבודה ושכר.
מענק אבטלה ממושכת למקבלי מענק הסתגלות
מי שהגיעו לגיל 67 ומעלה ומקבלים מענק הסתגלות, כיוון שעבודתם הופסקה גם יכולים לקבל מענק אבטלה ממושכת.
המענק ישולם למי שקיבלו מענק הסתגלות למשך 100 ימים ומעלה (רצופים או לא רצופים) בין התאריכים 1.3.20 עד .17.10.20.

שימו לב, אם בתקופה זו הגעתם לגיל 67 ולכן עברתם מדמי אבטלה למענק הסתגלות, אנו נספור גם את הימים שבהם קיבלתם דמי אבטלה וגם את הימים שבהם קיבלתם מענק הסתגלות בחישוב 100 הימים.
חשוב לדעת!
    • אנחנו לא מקזזים חובות מהמענק. המענק יקוזז רק למי שיש חוב במזונות בהוצאה לפועל.
    • המענק לא נחשב כהכנסה (ולא יילקח בחשבון בבדיקת הכנסות לקבלת קצבאות כמו הבטחת הכנסה).
שאלות נפוצות
ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות בנושא - לצפייה בשאלות לחצו כאן

חברים טובים

משתמש פעיל
אני בחלת מהיום שיכלו לצאת 15/3/20 באמצע ילדתי וצאתי לחופשת לידה, לכן יש לי רק 96 יום.
אני ממש רוצה וצריכה את המענק הזה, הגשתי פניה לביטוח לאומי דרך האתר,
נראה לכם שיש משהו נוסף שאני יכולה לעשות כדי לקבל את הכסף?
96 זה כולל את ה5 ימים הראשונים?

אניתי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול, אם זה בסדר, אם השכר היה גבוה מהממוצע במשק , אבל האבטלה עצמה לא גבוהה, אוכל לקבל מענק?

פסגות

משתמש מקצוען
השכר הממוצע שלך נמוך מ-10,551 ₪ לחודש
השכר הממוצע שלפיו חושבו דמי האבטלה שלך היה נמוך מ-10,551 ₪ בחודש.
את השכר שלפיו חישבנו את דמי האבטלה ניתן לראות באתר השירות האישי בלשונית אבטלה > בירור אבטלה >
קופצת על האשכול, אם זה בסדר, אם השכר היה גבוה מהממוצע במשק , אבל האבטלה עצמה לא גבוהה, אוכל לקבל מענק?

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
כתוב לכל אחד באזור האישי שלו באתר ביטו"ל אם הוא זכאי או לא ולמה

ELLIAGE

משתמש רשום
עיצוב גרפי
לא רשום לי כלום לא שאני זאכאית ולא שאני לא זכאית הגיוני?

חברים טובים

משתמש פעיל
מענק אבטלה ממושכת, עדכון:
הוחלט על שינוי בחישוב ימי האבטלה למענק אבטלה ממושכת

מענק האבטלה הממושכת ישולם למי שיש 100 ימי אבטלה ומעלה (רצופים או לא רצופים), בין התאריכים 1.3.20 עד 31.10.20 (במקום עד ה-17.10.20).

שאר תנאי הזכאות מפורטים בקישור הזה: https://www.btl.gov.il/Corona/Pages/MaanakAvtCont.aspx

שימו ❤️, המידע באתר האישי עדיין לא מעודכן בהתאם לשינוי זה.
אנו נערכים לחישוב חוזר של הזכאות ולתשלום לזכאים החדשים.

T5

משתמש פעיל
מענק אבטלה ממושכת, עדכון:
הוחלט על שינוי בחישוב ימי האבטלה למענק אבטלה ממושכת

מענק האבטלה הממושכת ישולם למי שיש 100 ימי אבטלה ומעלה (רצופים או לא רצופים), בין התאריכים 1.3.20 עד 31.10.20 (במקום עד ה-17.10.20).

שאר תנאי הזכאות מפורטים בקישור הזה: https://www.btl.gov.il/Corona/Pages/MaanakAvtCont.aspx

שימו ❤, המידע באתר האישי עדיין לא מעודכן בהתאם לשינוי זה.
אנו נערכים לחישוב חוזר של הזכאות ולתשלום לזכאים החדשים.
מה המקור
והאם כעת מחשבים לפי 100 ימי אבטלה
או רק אם היו 100 ימים ששילמו עבורם ביטו"ל דמי אבטלה?

חברים טובים

משתמש פעיל
1606475148879.png

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מה זה העידכון?
בשל שינוי חקיקה תשלום המענק לאבטלה הממושכת יתארך עד אמצע דצמבר
אני אמורה להיות זכאית גם בלי העידכון למה מעכבים??

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

צהודיה

משתמש רשום
אם לאחר העדכון יש לי 100 ימי אבטלה אני אמורה לקבל את הכסף?
אם כן מתי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה