קורונה מעל 10,000 מאומתים ליממה. נראה לי פעם ראשונה!

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
למרות, שאתמול בלילה בעדכון האחרון, הופיע רק 5,629 מאומתים, אבל הבוקר (כהרגלם) עדכנו הבוקר שאתמול הגיעו ל10,021 מאומתים ל-אתמול (18-1-21).
1611044470062.png

מי שמעוניין, יש כאן קישור לקובץ שמתעדכן כל יום, עם כל הנתונים במצטבר, וגם מחולק לפי ערים ולפי שכונות ולפי מגזר. (לתצוגה המושלמת, תפתחו את הקובץ באמצעות google sheets
מצורף גם הקובץ להורדה
(הקובץ שלי, הוא קובץ שבנוי על פי המאגרים ממשרד הבריאות, היוצאים פעמיים בשבוע)

קבצים מצורפים

• נתונים מצטברים ומעובדים לתאריך 18_01_21.xlsx
    KB 200.4 · צפיות: 33

ayys

משתמש מקצוען
לא מבין בחישובים.
לא הצלחתי להבין איך אחרי המספר המטורף הזה עדיין מקדם ההדבקה יורד.
1611046079920.png

עוקר הרים

משתמש מקצוען
לא מבין בחישובים.
לא הצלחתי להבין איך אחרי המספר המטורף הזה עדיין מקדם ההדבקה יורד.
צפה בקובץ המצורף 812329
כל עוד מקדם ההדבקה מעל 1 המספרים ממשיכים לעלות, כעת המספרים עולים לאט יותר כיון שמקדם ההדבקה נמוך יותר וקרוב ל-1 אבל עדיין ממשיכים לעלות.

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
3,750 מתוכם הם בני המגזר החרדי.
אני לא מתייחס למספרים הגבוהים שהם מדאיגים לכשעצמם, אבל היחס חרדי - כללי הוא יחס שבכל מערכת אדמפיולוגית היא תהיה פי 3 באוכלוסיה שלה ביחס לאוכלוסיות אחרות. כך שלמרות הדאגה והתקווה לשינוי, יש כאן עדיין יציבות ביחס להדבקה במגזר הכללי
שוב!
המספרים מדאיגים מאוד, ועוד יותר מדאיג מזה, ואנחנו צריכים לחזור בתשובה ולהתפלל ולקרוע רחמי שמים על החולים הקשים והקשות, על תשע יולדות שנמצאות בהרדמה ובהנשמה. בתוך שאר חולי עם ישראל
בפורום כאן, יש מלא בקשות להצטרפות לאמירת תהלים. חפשו והצטרפו. עכשיו!!!

עולם קטן

משתמש פעיל
אני לא מתייחס למספרים הגבוהים שהם מדאיגים לכשעצמם, אבל היחס חרדי - כללי הוא יחס שבכל מערכת אדמפיולוגית היא תהיה פי 3 באוכלוסיה שלה ביחס לאוכלוסיות אחרות. כך שלמרות הדאגה והתקווה לשינוי, יש כאן עדיין יציבות ביחס להדבקה במגזר הכללי
שוב!
המספרים מדאיגים מאוד, ועוד יותר מדאיג מזה, ואנחנו צריכים לחזור בתשובה ולהתפלל ולקרוע רחמי שמים על החולים הקשים והקשות, על תשע יולדות שנמצאות בהרדמה ובהנשמה. בתוך שאר חולי עם ישראל
בפורום כאן, יש מלא בקשות להצטרפות לאמירת תהלים. חפשו והצטרפו. עכשיו!!!
ולא פחות חושב- להישמר!!! אנחנו הציבור שהכי צריך לעריך את קדושת החיים!!!!!!
לא לזלזל בהנחיות ולא לחפש איך אפשר לעקוף אותם!!!!!!

מאיר עיני

משתמש פעיל
ולא פחות חושב- להישמר!!! אנחנו הציבור שהכי צריך לעריך את קדושת החיים!!!!!!
לא לזלזל בהנחיות ולא לחפש איך אפשר לעקוף אותם!!!!!!
צודק במאה אחוזים אני בטוח שאם הקורנה היתה מתחילה בקצב הזה כולם היו נשמרים לכל ההנחיות והציבור החרדי היה המחמיר ביותר אך מכיון שהתחיל בקצב איטי יחסית נתקררנו
אנחנו מצויים במצב לא פשוט אני מכיר אחד שחולה במצב קשה שרצו לאשפזו ומצאו רק בית חולים אחד בכל הארץ שפנוי ... אתם מבינים מה זה אומר.. מפחיד מצמרר !!!!

זעירא

משתמש פעיל
תמיד לפני ישיבת הממשלה מפציצים מספר דרמטי בכדי להשפיע על השרים להאריך את הסגר... אז הם שמרו אלף מיום ראשון והעבירו ליום שני... זה הכל...
מקדם הדבקה לא נמדד תמיד לפי יום אלא לפי ממוצע של כמה ימים.

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

דיוק רב

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ברכה לבטלה.
כל הדיבורים על חובת השמירה, היא ברכה לבטלה.
אני לא שולל את הצורך בזה, אני פשוט רואה את הציבור שלנו, אי אפשר לשכנע אותו לעשות דבר וחצי דבר בנושא הזה.
הציבור מיואש, הציבור כבר רואה את עצמו מאחורי כל זה, ונמאס לו, מכל הסיפור הזה של 'להיזהר' ולהשמר. יהיה באיזה מחיר שזה יהיה!! ה' רק יצילנו וירחמנו... ובתוך כל זה ולמרות כל זה, שיושיע אותנו מזה במהרה, כי המצב חמור מאוד!!!!

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
התכוונתי שבמקורותינו נאמר שאם נתלה את הצרות שלנו בסיבות טבעיות אז נקבל יותר מכות ("אם תלכו....) דהיינו הגורם האמיתי להסתר פנים נורא שכזה זה התרשלות בעבודת השם ,ולב יודע מרת נפשו!!!

מאיר עיני

משתמש פעיל
ברכה לבטלה.
אני לא שולל את הצורך בזה, אני פשוט רואה את הציבור שלנו, אי אפשר לשכנע אותו לעשות דבר וחצי דבר בנושא הזה.
הציבור מיואש, הציבור כבר רואה את עצמו מאחורי כל זה, ונמאס לו, מכל הסיפור הזה של 'להיזהר' ולהשמר. יהיה באיזה מחיר שזה יהיה!! ה' רק יצילנו וירחמנו... ובתוך כל זה ולמרות כל זה, שיושיע אותנו מזה במהרה, כי המצב חמור מאוד!!!!
אני חושב שאתה חייב למחוק מה שכתבת זה מאד מקרר ודאי שיש מה לעשות אף פעם לא מאוחר עם ישראל עברו דברים קשים וידעו להתמודד בכל הדורות אין יאוש..

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ברכה לבטלה.
אני דווקא חושב אחרת,
רואים יותר מסכות, אין חתונות של שום אחד מסביבתי הקרובה מתחילת הסגר ועד היום,
פחות מפגשים משפחתיים, פחות סיבות למפגשי חברה,

בתי כנסת? ישיבות? תפילות ולימוד תורה מחזיקים את עם ישראל, ומי שפועל בהוראת גדול''י לעולם אינו נכשל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה