דרוש מידע מעיני הישועה- ארבע לילות- זה נכון?

מצב
הנושא נעול.

SSSsss

משתמש חדש
ומה עושות נשים בקרית ספר ובבית שמש ובעוד מקומות שיולדות מהר?
לא שמעת אף פעם על נשים ממודיעין עילית שילדו בבית או בדרך לבי"ח?
את כנראה לא מכירה נשים משם.. שמעתי על כמה וכמה כאלו, (והלחץ שלהם בלידות הבאות עולה לשמיים שלא יקרה שוב.)
ואם יש כאן מישהי שאומרת שהיא יולדת מהר, אז כן היא צריכה בי"ח מיד! הרגע!
ואם לא תלד בדרך ולא בחדר לידה, ממש ככה!!
תבררי את זה,

חברה שילדה באסף הרופא וחזה אח"כ על ארבע למעייני, ושכנה שילדה בשיבא וחזרה בטראומה,
יכול להיות שהחוויה שלך שונה , הכל טוב...
אני עדיין לא שמעתי על מקרה כזה.. לא אומרת שלא קיים,

וגם אני מכירה נשים שלא יוותרו על מעייני והם מרוצות, הכל טוב את יכולה להרגיש טוב יש נשים שמרוצות שם!
ויש! הרבה! שלא!

סתםם

משתמש פעיל
אלו שיולדות מהר מק"ס או ב"ש כנראה יולדות באמבולנס ולכן יכולות ללכת אח"כ לכל מקום שירצו...
בכל מקרה מבינה את אלו שמאד לא נהנו מהשירות של מעיני הישועה למרות שאני יכולה לומר שיש שיפור נרחב שם מצד הצוות והגישה ליולדת
וכן גם אני הולכת לשם כי נח לי ועדיין חושבת הרבה שיש מה להשתפר
טוב לי נהניתי שם כמה פעמים אבל היו זמנים גם שאם לא הייתי מתעקשת על שלי ומביאה סיפורים מהמשפחה לא היו מתיחסים אלי יפה בכלל....
ובעיקר היחס ללידה ראשונה שבטוח היא הרבה זמן וכו והזלזול בכאב זה התנהגות לא יפה בלי להשוות למקומות אחרים שאין לי מושג מה קורה שם לא ניסיתי לבדוק כי לא מענין אותי אבל זה בטוח חייב שיפור!
אני גם חושבת שלפני שמתשחררים משם חובה לברר ולעקוב אחרי המצב הבריאותי שלך כי הם לא עושים את זה
באו לשחרר אותי בלי שרופאה בדקה אותי בכלל לאחר מריבה איתם ביקשתי בדיקת רופאה ואז גם הייתי צריכה להזכיר להם שצריךך לתת לי מרשם לתרופה וכו לבד א"א לא זכר , הייתי מצפה מבחה"ח לא משנה חרדי או לא לזכור ממצב בריאותי של מטופל במיוחד שלא כל אחד מבין מה הוא עבר בלידה מזל שאצלי זה היה לידה חוזרת אז יכולתי להבין ולשים לב

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אלו שיולדות מהר מק"ס או ב"ש כנראה יולדות באמבולנס ולכן יכולות ללכת אח"כ לכל מקום שירצו...
מי שיולדת מהר אין לה מושג אם מה שהיא מרגישה זה שניה לפני או שעתיים לפני!!!

SSSsss

משתמש חדש
מי שיולדת מהר אין לה מושג אם מה שהיא מרגישה זה שניה לפני או שעתיים לפני!!!
למה את מתכוונת?

ממה שאני רואה סביבי מי שיולדת מהר, טסה לבי"ח על הרגשה הכי קטנה,
ויכולה כמעט לפספס גם את זה..
מכירה מישהי שהגיעה לבי"ח ואמרו לה לכי תסתובבי יש לך עוד זמן, אמרה להם ילדתי כבר 2 לידות בבית.. השאירו אותה, ילדה תוך זמן קצר..

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
למה את מתכוונת?

ממה שאני רואה סביבי מי שיולדת מהר, טסה לבי"ח על הרגשה הכי קטנה,
ויכולה כמעט לפספס גם את זה..
מכירה מישהי שהגיעה לבי"ח ואמרו לה לכי תסתובבי יש לך עוד זמן, אמרה להם ילדתי כבר 2 לידות בבית.. השאירו אותה, ילדה תוך זמן קצר..
התכוונתי למה שכתבת.
ובד"כ טסים אחרי לפחות 2 לידות כאלה.

אני מכירה מישהי שילדה בזמן סביר ללכת לבי"ח, בלי היסטריה, ואז אחת הלידות התחילה עם הרגשה רגילה והיתה לידה מהירה בלי התארגנות לזה בכלל. [בלידות הבאות חלק כך וחלק כך, אז באמת לא יכלה לדעת]

י.ז.

משתמש מקצוען
אחותי הייתה במחלקה החדשה של הביות מלא במעייני ולא היה שם שום הגבלה להוציא אוכל מהחדר אוכל,ההיפך באנו לבקר אותה ונשאר מהקינוח והציעו לנו לקחת

aabb

משתמש צעיר
באמת שלא מבינה על מה הרטינות,
היית במעייני הישועה לא כיף/נח/נעים לך, אז למה למען השם לחזור לשם? כדי שיהיה לך על מה להתלונן בפרוג?????

סתםם

משתמש פעיל
אני מאלו שמצדדות לבוא לשם אבל כשבאים לשם צריך לדעת שא"א להיות עם עיניים עצומות
צריך לפקח על הצוות ולוודא שהכל אכן מטופל מהמצב הרפואי של היולדת ועד הילד שנולד
מעבר לזה ממליצה לכל אחת לעמוד על מה שחשוב לה בלידה ולהסביר בצורה יפה ומכבדת לצוות
ובכל מקום שיולדים כדאי ורצוי להעריך ולהחמיא לצוות ה מביא תמיד רצון לבוא לקראתך
וכן מדברים על אוכל גורמה וטיפול טוב חשוב לדעת שזה ממש לא נכון אין אוכל טוב ועכשיו לפי התאורים כאן של ההוצאת אוכל זה נשמע ממש לא מגרה...
מעבר לכך היה לי כיף נהניתי מאוירה חרדית וקרבה לבית שזה בעיני משהו שאני לא יכול הלהתפשר עליו ולכן לא פוזלת אפילו למקומות אחרים

ענק שבענקים

משתמש צעיר
חול המועד פסח
אולי זה השתנה מאז
הייתי לפני חודש
לא היה אפשר להוציא כלום !!!!!!! אפילו לא פרי .
בשעה של הארוחה -סוגרים צד אחד של הכניסה לחדר אוכל
עומדים שתי שומרים בכניסה השניה -כדי שחס וחלילה אף אחת לא תוכל להוציא אוכל .......
והפעם היו לי מילדות מעולות !!!!! עשו הכל שתהיה לידה רגילה (לעומת פעם קודמת שהיחס של המיילדות היה נורא )
וכן חזרתי למעיני - כי לפי כל האשכולות בפרוג ראיתי שלא משנה כל כך איפה אני יהיה הכל ענין של מזל
אז ניסיתי את מזלי שוב במעיני והפעם היה מעולה בלידה.

נערך לאחרונה ב:

ילילי

משתמש מקצוען
הייתי לפני חודש
עומדים שתי שומרים בכניסה השניה -כדי שחס וחלילה אף אחת לא תוכל להוציא אוכל .......
באיזה מחלקה?
עדכון מהשבת האחרונה-
במחלקה החדשה של הביות המלווה אוכל חופשי מהאוכל שמוגש ליולדות.

ענק שבענקים

משתמש צעיר
חול המועד פסח
אולי זה השתנה מאז
הייתי לפני חודש
באיזה מחלקה?
עדכון מהשבת האחרונה-
במחלקה החדשה של הביות המלווה אוכל חופשי מהאוכל שמוגש ליולדות
רוב הנשים לא בוחרות ביות.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אחותי הייתה במחלקה החדשה של הביות מלא במעייני ולא היה שם שום הגבלה להוציא אוכל מהחדר אוכל,ההיפך באנו לבקר אותה ונשאר מהקינוח והציעו לנו לקחת
זה רק בגלל שזה מחלקת ביות
במחלקה הרגילה לא נותנים להכניס תינוקות לחדר אוכל

ילילי

משתמש מקצוען
זה עוד משהו חדש ? תמיד כשהייתי היו מלא תינוקים למה ללכת לתינוקיה רק כי עכשיו שעת אוכל?
תמיד היה אסור להכניס תינוקות לחדר אוכל.
זה ממש ממש לא בטיחותי.

נשים עוברות ליד עריסות ומחזיקות מעל התינוקות אוכל חם.....

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
ביות מלא זה מחלקה שונה,בבניין החדש
עם חדר אוכל בנפרד
עכשיו זה יותר מובן
כי עושים חדר אוכל מרווח יותר לכאורה
עם מקום לתינוקות
(בחדר אוכל רגיל, צפוף, ואין מעבר לעריסות וכד')

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה