בקשה מעוניינים רכוש או להחליף בדחיפות צבע של גגון לעגלת סלקל של דונה

מתן כהן

משתמש רשום
אנחנו מחפשים בדחיפות לרכוש/ להחליף צבע של גגון לדונה,
ניסנו לרכוש בשילב והבנו שיש להם חוסר כבר 3 חודשים לא ניתן לרכוש ואין להשיג צבע אחר לדונה,
ואני ממש חייבת את הגגון בצבע וורוד מעושן למי שיש ומעוניין למכור רק את הגגון או להחליף איתנו
לנו יש גגון בצבע ירוק מדבר מכובס כמו חדש!
נשמח מאוד לתגובות ,אני ממש תקועה עם זה וחייבת להחליף!!!
תודה

מתן כהן

משתמש רשום
מצויין תוכלי לכתוב את המספר טלפון שלך,
שאוכל ליצור איתך קשר

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לי יש בורדו.

חני ם

משתמש חדש
לי יש אדום במצב חדשששש אשמח להחליף אוו לקנות את הירוק

חני ם

משתמש חדש
אנחנו מחפשים בדחיפות לרכוש/ להחליף צבע של גגון לדונה,
ניסנו לרכוש בשילב והבנו שיש להם חוסר כבר 3 חודשים לא ניתן לרכוש ואין להשיג צבע אחר לדונה,
ואני ממש חייבת את הגגון בצבע וורוד מעושן למי שיש ומעוניין למכור רק את הגגון או להחליף איתנו
לנו יש גגון בצבע ירוק מדבר מכובס כמו חדש!
נשמח מאוד לתגובות ,אני ממש תקועה עם זה וחייבת להחליף!!!
תודה
אתה מעונין למכור את הגגון הירוק?

חשבונאית

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אפשר להזמין חדש מעלי אקספרס (חיקוי מושלם)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה