דרוש מידע מעבר לירושלים

מצב
הנושא נעול.

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
נשמע חצי מזרוחניק לא?

משה 05276

משתמש מקצוען
פותחת האשכול
פתחה אותו כדי למצוא שכונה בסגנון מתאים להם
ובררה במקביל על ביה"ס נתיבותיה
נראה לי שזו היתה מטרתה
ולא השיח בינכם על ירושלים- ב"ב
לא לכעוס אבל לא ראיתי שהיא בררה על
בי"ס הזה עכשיו כשאמרתם חפשתי ומצאתי

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תבדקי את גבעת המבתר/הגבעה הצרפתית.
מקומות יפים ורגועים שיכולים להתאים לכם.
יחסית קרוב למרכז ומאוד נגיש.
(ואם הבת שלך עולה לא׳ בנתיבותיה - יש משפחות ששולחות לשם בשכונות האלו, שזה בונוס נחמד)

נערך לאחרונה ב:

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בית וגן יש לה את המעלות והחסרונות.
תחבורה יחסית טובה בלי לדבר על הרכבת שאז אתה תוך כמה דק׳ במרכז העיר.
יש מגוון חנויות
אין הרבה זוגות צעירים ישראלים וגם אלו שיש מפוזרים ברחבי השכונה ולא מתקבצים במקום אחד
אין כמעט גינות. אלא אם כן הולכים לגבעת האנטנה ששם זה בניה חדשה, יש גינה ממש יפה ויחסית קיבוץ של משפחות צעירות פלוס.
בית הספר שנוי במחלוקת ויש בו בעיות אבל בסך הכל מתמודדים איתן יפה.

Hen Hen

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תבדקי את גבעת המבתר/הגבעה הצרפתית.
מקומות יפים ורגועים שיכולים להתאים לכם.
יחסית קרוב למרכז ומאוד נגיש.
(ואם הבת שלך עולה לא׳ בנתיבותיה - יש משפחות ששולחות לשם בשכונות האלו, שזה בונוס נחמד)
כתבתי בשרשור הקודם שהבת שלי עולה לכיתה א ואין לי מושג במוסדות. נתיבותיה היה נשמע לי טוב אבל עדיין מבררת בנושא. אני עדיין מנסה להבין מה זה אומר מוסד ממלכתי חרדי מבחינת סגנון. חשוב לי מוסד שהוא בלי פוליטיקה וכל מיני דעות עדתיות מיותרות למיניהן. חינוך יהודי טהור. 🙏 תודה רבה על כל העצות זה בהחלט מכוון אותנו.

לוטוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כפי שאמרו קודם, אם תכתבו איזה סגנון אתם יוכלו לעזור יותר.
וחינוך יהודי טהור - אצל אחד זה רק צפעלך ושאל שחור, ואצל השני זה רק משפחות אברכים מזן מסוים וכו', ואצל השלישי זה דת"ל ...

❤️אילולה❤️

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רמות. אבל לא כל הרמות
שיהיה קרוב לקניון...
תחבורה יחסית נוחה וזמינה
יש הרבה גינות ושקט.
רמת שלמה גם אזור נחמד
אם את לא ירושלמית אולי קצת תפחדי טיפונת קרוב לערבים
פשוט תלוי איזה איזור..

נראלי הם איזורים יחסית זולים אלא אם כן יש לך תקציב לא מוגבל
אז שנלר:)

Sped

משתמש פעיל
פותחת האשכול
פתחה אותו כדי למצוא שכונה בסגנון מתאים להם
ובררה במקביל על ביה"ס נתיבותיה
נראה לי שזו היתה מטרתה
ולא השיח בינכם על ירושלים- ב"ב
אם אתם חושבים על נתיבותיה (בי"ס ממ"ח), רמת שלמה לא כ"כ מתאים, גם רמת אשכול לא. יותר גבעה הצרפתית או רחביה

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שלום רב,
אנחנו מתכננים לעבור לירושלים אי״ה, הגדולה עולה בע״ה לכיתה א.
אשמח להמלצות לאיזה שכונה מומלץ לעבור בירושלים חשוב לנו שיהיה איכות חיים, גינות, קרבה למוסדות חרדים טובים , קרבה למרכזי קניות.
(אנחנו עם רכב )
בינתיים חשבנו על רמות\ רמת שלמה \ רמת אשכול .
אודה לעזרתכם
שנלר /אסטייט

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

עורכת קליפים

משתמש פעיל
רוממה ממש מרכזי, רמת שלמה שכונה מהממת, לא נראה לי שקשה שם עם קניות יותר מכל שכונה אחרת,
ז"א לא הכל יש בשכונה אבל בשכונות אחרות זה שונה?
ואל תענו לי שברמות יש קניון כי רמות זו שכונה כמו 4 שכונות, מי שלא גר צמוד לקניון זה לא עוזר לו....
רמת שלמה הפלוס שלה גם שהיא קרובה לתחנת רכבת קלה.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רוממה ממש מרכזי, רמת שלמה שכונה מהממת, לא נראה לי שקשה שם עם קניות יותר מכל שכונה אחרת,
ואל תענו לי שברמות יש קניון כי רמות זו שכונה כמו 4 שכונות, מי שלא גר צמוד לקניון זה לא עוזר לו....
מכל כוון ברמות זה לא יותר מ5 דק באוטובוס
התחבורה ברמת שלמה ממש גרועה

Hen Hen

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רמות איפה שהקניון איך זה נקרא? רמות ב?

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מישהו פה כתב לעיל שמבחינת תחבורה רמות יותר תקועה מרמות שלמה
כמובן שאלו דברי הבל מוחלטים לכל שכונה ברמות יש פי כמה יותר מאשר קו 56 הכושל
שלא לדבר על תחבורה מחוץ לעיר לבני ברק ועוד שבכלל רמות היא מספר 1

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה