דרוש מידע מעבד מזון של משנת יוסף

sem

משתמש פעיל
אולי תעזרו גם לי. איזה חברה של מעבד מזון מומלצת. בראון מגימיקס באמיקס או אחרים. אני מחפשת מעבד מזון מעולה כרגע בלי להתחשב במחיר, אשמח להמלצות.

אם אין לך הגבלת מחיר אז רק מגימיקס, (צריך לקחת בחשבון שהוא קצת כבד)

ברמה היותר זולה יש גם נינגה, יש לי אותו עושה רושם טוב, אבל לא השתמשתי מספיק בשביל להמליץ. כזה: https://www.dynamica.co.il/items/34...hImnQ0w-hLd_Qs_RIXF-QY2bo-qRB1XxoC2LwQAvD_BwE

נערך לאחרונה ב:

מירי11111

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מעבד מזון טוב?
לדעתי לכל אחד יש חסרונות ומעלות. וזה דיי תלוי בשימוש.
לי יש בראון כבר עשור, לאחרונה הקערה והמכסה נשברו... צריכה חדש..
חלמתי על מג'ימיקס אבל-
במג'ימיקס נופלות חתיכות ירק לא מגוררות לתוך הקערה כשמשתמשים בדיסקיות, בבראון יש מגן פלסטיק ומה שלא נחתך עד הסוף נשאר למעלה.
השייקר של נינג'ה מעולה מעולה, לא יודעת איך המעבד מזון שלהם.
רק לאמא שלי הוא מת דיי מהר. (אם כי יש לציין שהיא השתמשה בזה בערך פי 10 מהסטנדרט.)

יש לי בוש לפסח (גנבתי למישהי שכבר לא עושה פסח בבית) ואני ממש לא אוהבת אותו.
המסקנה שלי עליו, מנוע חלש סכינים חדות. (הידיים שלי אחרי פסח עם יותר חתכים מערב פסח.. :) )

• תודה
Reactions: nit

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה