מספר נוסף לאותו סים

כחול לבן

משתמש פעיל
האם ישנה אפשרות לקבל מספר נוסף להוצאת וקבלת שיחות מאותו סים שכבר יש לי? (של גולן. - לא לקנות סים חדש אלא על אותו סים לבקש מספר נוסף). - ואם כן אז מהו המחיר?
תודה לעונים!

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
בסמארטפון יש אפליקציה המספר הנוסף
בכשר לא ידוע לי

בני2

משתמש מקצוען
למה שלא תיקח פשוט מכשיר תומך 2 סימים? [אם אתה צריך מס' אחד רק לשיחות נכנסות תוכל לעשות הפניה קבועה]

כוח עזר

משתמש מקצוען
האם ישנה אפשרות לקבל מספר נוסף להוצאת וקבלת שיחות מאותו סים שכבר יש לי? (של גולן. - לא לקנות סים חדש אלא על אותו סים לבקש מספר נוסף). - ואם כן אז מהו המחיר?
תודה לעונים!
יש אפשרות מתקשרים לנציג ומבקשים מספר וירטואלי

etgar

משתמש מקצוען
יש אפשרות לבקש מבזק מספר וירטואלי (עולה כ- 20 ש"ח) ולהפנות אותו למספר שלך וכל דקה נכנסת עולה ** אגורות +דמי שימוש חודשיים

כמו"כ יש אפשרות לאחר קבלת המס' הוירטואלי לנייד את המספר לימות המשיח וכך לא יעלה לך שיחה נכנסת ויש אפשרות של הוצאת שיחה מהמספר השני בעלות סמלית

אפשרות נוספת היא לפתוח קו ברמי לוי ב 9.90 לחודש ולהפנות את השיחה למספר שלך , אופציה זו פשוטה יותר אבל אין אפשרות להוציא שיחות מהמספר השני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה