מידע שימושי מספר מעקב לא תקין אלי אקספרס

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
שתי מוצרים ממש יקרים שהזמנתי ודחופים מופיעים לי עם מספר שמתחיל בxlt ואתר של הדואר כתוב מספר לא תקין
בדקתי בtrack7 והיה כתוב שם שזה כבר בארץ
פניתי לסניף והם אמרו שלפי חבילות אחרות שהגיעו אלי הם יודעם לבדוק אם יש עוד חבילה ממוענת אלי והם בדקו ואין.
מה עושים? שלחתי פניה לאקסלוט (חברת השילוח) אבל הם לא תקשרו איתי
אני חייבת לדעת מה קורה עם זה...

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
שתי מוצרים ממש יקרים שהזמנתי ודחופים מופיעים לי עם מספר שמתחיל בxlt ואתר של הדואר כתוב מספר לא תקין
בדקתי בtrack7 והיה כתוב שם שזה כבר בארץ
פניתי לסניף והם אמרו שלפי חבילות אחרות שהגיעו אלי הם יודעם לבדוק אם יש עוד חבילה ממוענת אלי והם בדקו ואין.
מה עושים? שלחתי פניה לאקסלוט (חברת השילוח) אבל הם לא תקשרו איתי
אני חייבת לדעת מה קורה עם זה...
תודה
כתוב שם שזה ממתין בנקודת החלוקה...
איך אני יודעת איפה ואיזה מדף??

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה
כתוב שם שזה ממתין בנקודת החלוקה...
איך אני יודעת איפה ואיזה מדף??
תמיד זה מגיע לחנות הכל לשולחן בבית שמש
הלכנו לשם והם אמרו שאין להם מושג וזה לא אצלם
צילום מסך 2021-12-13 224313.png

ארי62

משתמש פעיל
בעקרון החברה הזו (ועוד כמה) שולחים פרטים בסמס. אם אין לכם אז תפנו לשירות לקוחות שלהם (בתקוה שהם יענו) כדי שילחו למייל. במידה והם לא מגיבים (אני כבר רודף יותר משבוע אחרי חברה אחרת ואין תגובה) תנסו לברר היכן הנקודת חלוקה שלהם באיזור שלכם ותפנו לשם , בתקווה שלא צריך קוד מסירה...

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני גם תקוע עכשיו עם חבילה שהמספר לא תקין ואין עליה מידע לא באתר הדואר ולא באקסולוט, מישהו יודע מה עושים? (sms כך שגם הודעה לא קיבלתי)

Goldidea

משתמש מקצוען
נדמה לי שקראתי אפשהו שחברת מיילוגס היא מרכזת המשלוחים של אלי אקספרס.
תנסו לשלוח בקשה בצירוף מס' מעקב לכתובת מייל הזו Info@@mailogs.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה