דרוש מידע מסלול ניהול משאבי אנוש

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מכון דעת

מרכז לימודים חרדי לבנות מטעם ה'אוניברסיטה הפתוחה'
מנוי פרימיום
ניתן גם ללמוד אצלנו לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש מטעם האוניברסיטה הפתוחה.
מערכת גמישה, מתאימה לכל אחת.
ניתן לשלב עבודה במקביל ללימודים, ככה שאת יכולה כבר להתחיל לצבור נסיון במהלך הלימודים במשרות סטודנט בתחום.
יש מעטפת לימודית מקצועית וחברתית הכוללת גם לימודי קודש למעוניינות.
לפרטים נוספים - 02-6542622

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
המורה שלי המליצה לי ללמוד תחום מסוים שאני אוהבת
ואז לעשות קרס של ניהול
מה אומרות?
נשמע לכן הגיוני ושווה??
יכול להיות בהקשר הזה כדאי לבחון מקומות עבודה דרך השאלה אם אפשר לגדול בהם.
למשל, מזכירה של רופא שיניים זה דוגמא למקום עבודה שאין לאן לגדול בו, ומזכירה בקופת חולים - דוגמא למקום שיש.
וזו בדיוק אותה עבודה, מה ששונה זה הארגון.

שושנת

משתמש חדש
אפשרי גם להתחיל ללמוד לתואר של ניהול ולהתחיל לעבוד במשרד סטודנט במקביל ללימודים וכך לסבור נסיון בתחום.
לא מתחילים עם משרת ניהול ממש כמשרה ראשונה, תמיד צריך לצבור נסיון לפני זה במקומות אחרים ולאט לאט מתקדמים כל אחת לפי היכולות שלה.
אבל כשיש לך את התואר זה פותח לך הרבה יותר אפשרויות להתקדם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה