מסך מחשב-זקוקה לייעוץ דחוף

Ayelet Maimon

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני יודעת שכל כמה זמן נפתח אשכול חדש בנושא, הבעיה היא שהטכנולוגיה רצה קדימה בטירוף. ומה שהיה נחמד לפני חודשיים כבר מתיישן. בקיצור ככה: אני צריכה המלצה למסך מחשב דק לגרפיקה, דיברו פה שעדיף מט ולא מבריק. אני מעדיפה איכותי על חשבון הגודל. (נגיד 19 אינץ' איכותי יותר מ-22 אינץ' אני אעדיף את ה-19)
אני יודעת שEIZO הכי טוב, אבל מאוד יקר.
מה דעתכם על המסכים של סמסונג? טובים לגרפיקה? מהו רכיב PVA? מה הכוונה LED?
דגם S23A350B ודגם [SIZE=-1]S24A350H[/SIZE]

הרבה ביקשו תקציב, אין לי יותר מידי, משהו גג 1400-1500 ש"ח
תודה רבה!

system

משתמש רשום
הסבר:

LED : זה מסך LCD שהתאורה האחורית שלו עשויה נורות LED ולא מנורות פלורוסנט.

PVA : הוא פאנל שהיתרון שלו הוא להגיע לצבעים יותר אמיתיים

בגדול שניהם נראים טוב לעניות דעתי.
מה שחשוב הוא גם מהירות התגובה שלהם וכפי שראיתי הם 5MS שזה מהירות בסדר.

עוד דבר שצריך לשים לב אליו הוא כרטיס המסך שבעצם הוא נותן לנו את כל נוחות העבודה על המסך

בקשר למחיר: מה שציינת הוא באמת מחיר סביר למסך, לא רואה סיבה להוציא יותר.

בהצלחה

מקוה שעזרתי,

(בקרוב אעלה מדריך לקניית מסך מחשב) בל"נ.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי למה להקפיץ את האשכול הזה

נכתב לפני עשור
הבן אדם נראה לאחרונה מחובר לפני חצי עשור
אז ????????????????????????????????????

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה