התייעצות מנקה ביום ראשון. האם כדאי?

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
יש לי מנקה (גויה) בימי חמישי שאני לא מרוצה ממנה. בהתחלה הייתה מנקה ממש טוב
ולאט לאט רק יורדת ברמה, לא עושה את מה שאני מבקשת וכביכול "לא מספיקה" ב5 שעות ...
הציעו לי מישהי שיכולה ביום ראשון והיא גם משלנו... האם כדאי? נשמע לי מיותר מיום א' עד שבת בבית עם ילדים :(

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
זה מתחיל את השבוע טוב, ויותר קל לשמור על הבית כשהוא ממש מסודר אחרי שבת.
מנסיון.

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
זה מתחיל את השבוע טוב, ויותר קל לשמור על הבית כשהוא ממש מסודר אחרי שבת.
מנסיון.
תודה על התגובה
בעלי לחוץ מזה כיוון שגם אחרי שהמנקה מגיעה ביום חמישי אנחנו צריכים שוב לעבור על דברים
וכמובן לסדר
אך לסדר לא נגמר כמובן...

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אם זו מישהי משלנו ועם המלצות, יש כאלה מעולות שיסדרו לך הכל הכל וגם ינקו מבריק ועוד ישאר זמן לכביסות ולארונות...

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
כתבתי כבר.. מנסיון :)

שתים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
יש משהו כיף בלהתחיל את השבוע נקי (מנסיון).
אתם יכולים גם להשאיר מלוכלך אחרי שבת ולחכות לעוזרת ובמוצ"ש להספיק דברים אחרים.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
לדעתי זה די מעצבן לראות איך פירות עמלה יורדים לטמיון עד שבת
אא"כ את נותנת לה לנקות דברים שלא מנקים אותם כל יום
לא סתם שטיפה וטאטוא

cyp

משתמש מקצוען
יש לי מנקה (גויה) בימי חמישי שאני לא מרוצה ממנה. בהתחלה הייתה מנקה ממש טוב
ולאט לאט רק יורדת ברמה, לא עושה את מה שאני מבקשת וכביכול "לא מספיקה" ב5 שעות ...
הציעו לי מישהי שיכולה ביום ראשון והיא גם משלנו... האם כדאי? נשמע לי מיותר מיום א' עד שבת בבית עם ילדים :(
היתה לי תקופה ארוכה מנקה בראשון, תענוג להתחיל שבוע בבית נקי בלי צורך בכלל לנקות במוצ"ש, לקראת שבת עשיתי רק טינקו ושירותים, אבל קירות, חלונות, רהיטים בדרך כלל הכלל נשאר נקי,
כיום יש לי מנקה ברביעי ועדיין עוברת לפני שבת כך שלא רואה הבדל

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
לדעתי זה די מעצבן לראות איך פירות עמלה יורדים לטמיון עד שבת
בהחלט.
אבל כשמתחילים שבוע נקי - יותר קל לשמור ע"ז עד רביעי לפחות.

שרה נ.

משתמש פעיל
זה תלוי מה את צריכה מהמנקה
אם את רוצה שתחליף אותך בנקיון שבועי סטנדרטי שאת בד"כ עושה באמצע/סוף שבוע אז פחות יעיל
אבל אם את רוצה שתגיע לדברים שאת לא מגיעה (יסודי יותר באזורים מסוימים, להזיז מיטות, קרמיקות, לנקות את הפח.. סתם תוקעת דברים, כן?) אז יום ראשון הוא מצוין כי תמיד בסוף גם יכולה להעביר שטיפה קלה שתעשה מראה נקי ואת מרוויחה את הנקיון העמוק יותר שמחזיק יותר זמן

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
זה תלוי מה את צריכה מהמנקה
אם את רוצה שתחליף אותך בנקיון שבועי סטנדרטי שאת בד"כ עושה באמצע/סוף שבוע אז פחות יעיל
אבל אם את רוצה שתגיע לדברים שאת לא מגיעה (יסודי יותר באזורים מסוימים, להזיז מיטות, קרמיקות, לנקות את הפח.. סתם תוקעת דברים, כן?) אז יום ראשון הוא מצוין כי תמיד בסוף גם יכולה להעביר שטיפה קלה שתעשה מראה נקי ואת מרוויחה את הנקיון העמוק יותר שמחזיק יותר זמן
קלעת בול. רק שלפעמים אני מגיעה אחרי שבוע מטורף ליום חמישי פשוט בקריסה והבית...... אמהלה..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ל'

פט לְעוֹלָם יי דְּבָרְךָ נִצָּב בַּשָּׁמָיִם:צ לְדֹר וָדֹר אֱמוּנָתֶךָ כּוֹנַנְתָּ אֶרֶץ וַתַּעֲמֹד:צא לְמִשְׁפָּטֶיךָ עָמְדוּ הַיּוֹם כִּי הַכֹּל עֲבָדֶיךָ:צב לוּלֵי תוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי אָז אָבַדְתִּי בְעָנְיִי:צג לְעוֹלָם לֹא אֶשְׁכַּח פִּקּוּדֶיךָ כִּי בָם חִיִּיתָנִי:צד לְךָ אֲנִי הוֹשִׁיעֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:צה לִי קִוּוּ רְשָׁעִים לְאַבְּדֵנִי עֵדֹתֶיךָ אֶתְבּוֹנָן:צו לְכָל תִּכְלָה רָאִיתִי קֵץ רְחָבָה מִצְוָתְךָ מְאֹד:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה