תקשורת מנסיונכם - פלאפון כשר שמיעה איכותית מתאים לאמא עם ילדים שהפלאפון נופל לה הרבה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

הכי הכי

משתמש סופר מקצוען
ממליץ בחום על RGM V24
קצת יקר (480 ש"ח) אבל עם אפס תקלות ושווה כל שקל
כל הסידרב של v
22/23/24
דגם 22 ו24 די דומים
דגם 23 הוא נפתח
בצורה רשמית הוא מוגן למים אבק ונפילות
@קריינות איפה מצאת בכזה מחיר? אני לא מצאתי בפחות מ550 ש"ח
אבל זה שווה את הכסף!!
שמע תותח (אני שמה על ווליום 1מרוב שזה חזק! פעם זה היה על ווליום 5 וכל הסובבים אותי שמעו את כל השיחות)

וחברה סיפרה לי ששלה נכנס בטעות למכונת כביסה והמשיך לעבוד כאילו כלום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו כן אשמח להמלצות ולמה המכשיר הזה לא נכנס כל כך בשוק
הוא מכוער ומגושם נורא
1700406027490.png

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
גם g10 מאד טוב אבל פחות מg5
שמע מעולה קליטה טובה חזק מאד
כבד קצת יותר מהפלאפונים שעשויים פלסטיק

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה