דרוש מידע מנוי YouTube

יעקב 11

משתמש פעיל
יש כל מיני תחומים שאני מעוניין לקבל עליהם התראה מ-YouTube
כתוב לי שאני נרשם למנוי, איפה אני אמור לקבל את ההתראה?

פלמינגו 67

משתמש סופר מקצוען
צריך ללחוץ על הפעמון ולסמן שם לקבל התראות ואז בצד שמאל של המסך יש לך פעמון ורואים שם את מה ששלחו.

איש חריש

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ההתראות מיועדות בעיקר לסמארטפונים שאתה מקבל הודעה למסך ההתראות
במחשב זה רק נותן התראה במל הפעמון בצד שמאל ורק אם אתה לוחץ עליו אתה רואה, כך שאם בנית להתעדכן על שיר בשנייה שהוא עולה זה לא כל כך עוזר.
אולי יש דרך לעשות לזה התראות פוש גם למחשב ממש כמו שפרוג שולחים לי בצד שמאל של המסך בתוך בועה קטנה
אני עצמי לא הצלחתי לעשות את זה ביוטיוב למרות שבמייל ובצ'אט אני כן מקבל התראה
אולי יש מישהו שהצליח אני ישמח גם לדעת ואם אין את זה אולי כדאי לפנות לגוגל שיאפשרו את זה לטובת אלו שיש להם רק מחשב...

יעקב 11

משתמש פעיל
ההתראות מיועדות בעיקר לסמארטפונים שאתה מקבל הודעה למסך ההתראות
במחשב זה רק נותן התראה במל הפעמון בצד שמאל ורק אם אתה לוחץ עליו אתה רואה, כך שאם בנית להתעדכן על שיר בשנייה שהוא עולה זה לא כל כך עוזר.
אולי יש דרך לעשות לזה התראות פוש גם למחשב ממש כמו שפרוג שולחים לי בצד שמאל של המסך בתוך בועה קטנה
אני עצמי לא הצלחתי לעשות את זה ביוטיוב למרות שבמייל ובצ'אט אני כן מקבל התראה
אולי יש מישהו שהצליח אני ישמח גם לדעת ואם אין את זה אולי כדאי לפנות לגוגל שיאפשרו את זה לטובת אלו שיש להם רק מחשב...
אשמח אם מישהו יודע על התראות פוש ב YouTube
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה