מידע שימושי מנוי לעיתון

נקסט

משתמש רשום
אחרי האשכול הזה שמראה שיש מחיר שונה לכל מנוי
זוהי ההזדמנות גם לבדוק מחירים שונים בעיתון היומי או השבועי למנויים שונים

ברירת מחדל כמה אתם משלמים מנוי לעתון מרוה לצמא?
הציעו לי לשלם 53 ש"ח לחודש,
ואני יודעת שאפשר לקבל שם פחות.
מי משלמת פחות?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש כאן מנויים ליתד? כמה אתם משלמים? לא נראה לי שהם נותנים הנחה... אני משלמת בסביבות 100 ש"ח

תותח שיווקי

משתמש פעיל
נכתב ע"י נירוש;2336011:
יש כאן מנויים ליתד? כמה אתם משלמים? לא נראה לי שהם נותנים הנחה... אני משלמת בסביבות 100 ש"ח

מנוי עולה 95, שנה ראשונה 65. מכיר כמה וכמה שאיימו לבטל וקיבלו שוב ב-65. מכיר כמה אחרים שאיימו לבטל ולא עזר. אפשר תמיד לנסות.

נקסט

משתמש רשום
מכל הגולשים רק ל2 יש מנוי בעיתון שאינו מרווה לצמא שעליו יש אשכול נפרד

נקסט

משתמש רשום
קבלתי בפרטי
שישנם מנויים ביתד שמשלמים תמיד 65 רק צריך לדעת לבקש מהם את ההנחה והיא ניתנת

RUTYVE

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש מנויים לזרקור ? כמה משלמים ?
אני משלמת 55. אגב עיתון מעולה !

נקסט

משתמש רשום
אין כאן מנויים על עיתוני
המודיע
המבשר
הפלס
משפחה
בקהילה
וכו' וכו'
אם יש עוד שמות ניתן לכתוב גם את שמם ומחיר המנוי

מצליחה

משתמש מקצוען
אנחנו משלמים על עיתון משפחה 55 ש"ח לחודש.
כשהצטרפנו היה מבצע.
היום הם עושים מבצעים אחרים, יותר בסגנון קבלת מתנות, ללא הנחות.

בינה

משתמש מקצוען
זרקור- המחיר הכי זול 55 ש"ח
המודיע- בתחילה שילמתי את מחיר המבצע לא זוכרת כמה אחרי שנה עלה ל-97 כשביקשתי לבטל נתנו הנחה ל-75 ש"ח אחרי שנה כשביקשתי הנחה נתנו לי מחיר של 80 ש"ח לשנה נוספת.
הנציגה הסבירה לי שכרגע המגמה בהמודיע שכולם ישלמו 97 והם לא נותנים כ"כ הנחות...

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
הפלס ויתד

יש לי הפלס ויתד (השני לצערי) בהפלס המחיר הוא משהו כמו 95 ואין לי מושג כי אנו תורמים יותר
ויתד כל חצי שנה אנו מתקשרים לומר שראיתי חיוב של 97 במקום 65 והתשובה הקבועה שעבר חצי שנה ואז אנו אומרים שיבדקו אם אפשר לעשות ב-65 ואם לא שיבטלו ואין צורך שיחזרו לומר את התשובה אלא אם לא שיבטלו
באופן קבוע כבר מעל שנתיים המחיר נשאר על 65

הפלס ויתד

יש לי הפלס ויתד (השני לצערי) בהפלס המחיר הוא משהו כמו 95 ואין לי מושג כי אנו תורמים יותר
ויתד כל חצי שנה אנו מתקשרים לומר שראיתי חיוב של 97 במקום 65 והתשובה הקבועה שעבר חצי שנה ואז אנו אומרים שיבדקו אם אפשר לעשות ב-65 ואם לא שיבטלו ואין צורך שיחזרו לומר את התשובה אלא אם לא שיבטלו
חזק:) לא שניכנס לפוליטיקה משעממת אבל אתה נראה כמו כתב של הפלס ולכן אתה מעוניין לדעת "מה קורה בחוץ" צדקתי?

חיים 21

משתמש פעיל
מחיר עדכני של מנוי לעיתון משפחה, מישהו יודע?
באתר שלהם אין שום איזכור למחירים.

מה זה20

משתמש פעיל
ברירת מחדל כמה אתם משלמים מנוי לעתון מרוה לצמא?
הציעו לי לשלם 53 ש"ח לחודש,
ואני יודעת שאפשר לקבל שם פחות.
מי משלמת פחות?
איך? אנחנו משלמים 80 ש"ח, והבנתי שאפשר להוריד אותם ל-60. איך זה הגיע ל-53? ועוד לקבל פחות?

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הפלס ויתד

גם עץ וגם גימל בקורת גג אחת??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה