מאחורי הקלעים מנהלת חדשה!

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה לכולם על כל המשוב!! אני לוקח את זה אישית כמעט כמו בשביל רותי!!
תמשיכו להיות נהדרים. הקהילה משגשגת ברוך ה'. תעלו עוד ועוד תמונות!! בין עם לשיתוף או לשמוע ביקורת (חשוב, ומומלץ!).

בהזמנות זו אני רוצה עד כדי חובה להודות למנהלת הקודמת @יעל אייזיקוביץ הנכבדה.
ששיקוליה עימה בענין עזבון ההנהלה. תרמת כאן המון ואת ממשיכה לתרום, תודה תודה תודה!!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מזל טוב על התואר

עם כי , בפועל .. נתת שירות עם חיוך ואורך רוח , לכולןןןןן כאילו את מנהלת או חייבת למישהו משהו

המון הצלחה בכל
בדיוק!
שמחה שההמלצה שלי התקבלה:)
בהצלחה רותי!

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תודה לכולם על כל המשוב!! אני לוקח את זה אישית כמעט כמו בשביל רותי!!
תמשיכו להיות נהדרים. הקהילה משגשגת ברוך ה'. תעלו עוד ועוד תמונות!! בין עם לשיתוף או לשמוע ביקורת (חשוב, ומומלץ!).

בהזמנות זו אני רוצה עד כדי חובה להודות למנהלת הקודמת @יעל אייזיקוביץ הנכבדה.
ששיקוליה עימה בענין עזבון ההנהלה. תרמת כאן המון ואת ממשיכה לתרום, תודה תודה תודה!!
תודה רבה על הפירגון היה לי לכבוד!

לצערי העומס לא אפשר לי להיות מספיק נוכחת ולכן החלטתי לפנות את המקום לטובת הפורום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה