עזרה מנגינה להמנון שנתי בסמינר

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
ושוב תחילת שנה, ושוב צריך לחפש מנגינה יפה, מקורית ולא מוכרת, מקפיצה, מענינת, וקליטה להמנון השנתי.
כמרכזת פעילות בסמינר, נמאס לי כל תקופה לצאת שוב במצוד אחר המנגינה להמנון, ג'ינגל או מה שזה לא יהיה,
אני חובבת מוזיקה ומכירה הרבה שירים ומנגינות אבל אחרי שנים של מחנות, פעילויות, התמודדויות והופעות מלאי המנונים ושירים ופטריוטיים וכו' אין לי כבר כח לחפש כל פעם מנגינה חדשה.
אז אולי תעזרו לי פה, חובבי המוזיקה, ברעיון טוב למנגינה להמנון השנתי.
מנגינה קצבית, כמובן שיהיה מסודר עם בית ופזמון. מנגינה יפה ומענינת ולא מידי מוכרת. יש למישהו?
(כח הרצון של רולי דיקמן למשל היה טוב אם לא היה כ"כ מוכר)
ורכזות, אולי תשתפנה, מה אתן עושות בנושא?

ששונית

משתמש מקצוען
יש המון בישנים הטובים
פרחי מיאמי - בדיסק בסיעתא דשמיא - קל הכבוד, את צמח דוד
בדיסק כלל ישראל - אשירה להשם, ואחר כן באו
פרחי לונדון - די זיידעס - שיר מדהים

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נראה לי שכדאי לך להעביר את האשכול לפורום סאונד ומוזיקה, שם יהיה יותר יעיל.

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש המון בישנים הטובים
פרחי מיאמי - בדיסק בסיעתא דשמיא - קל הכבוד, את צמח דוד
בדיסק כלל ישראל - אשירה להשם, ואחר כן באו
פרחי לונדון - די זיידעס - שיר מדהים
וואי, כנראה שאני מידי צעירה לשירים האלה, לא מכירה אף אחד מהם:(. אשמח אם תפני אותי איפה אני יכולה למצוא אותם היום. תודה

מוריה100

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש שיר של חב"ד, לא זוכרת מה שמו המקורי,
זה הולך: או או או הרבי מילובויטש אמר....
עשו את זה אצלינו, ממש מוצלח!!

מטבע הדברים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
א.ב.ג. עשיתי במחנה האחרון - היה חזק מאד, אבל שוב מוכר! (השתמשתי בו לג'ינגל שאין לי בעיה שיהיה מוכר...)
מענין לשמוע את השיר החבד"י שדיברת עליו, יש לך דרך לברר את שמו?

999 ריצ'ל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אורי דוידי - בליבי
שמילי אונגר - מאך א ברכה
משה טישלער - בשבילי

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אדמה ושמים...

קבצים מצורפים

• בערי וובר.mp4
    42.5 MB · צפיות: 61

TOO BAD

משתמש רשום
הפקות ואירועים
מה לא תנסי משהו מולחן? כך אין לך בעיה עם מקור בעייתי ועם מנגינה מוכרת. תכנסי לאתר של הניק אלישבע אבר או לריקי קמיונקה. יש להן לחנים מדהימים. השתמשתי כבר כמה פעמים בלחנים ולא התחרטתי . הצלחות:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה