חידה ממלכה בחידון ~ אוסף חידונים כוזרים

מצב
הנושא נעול.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
קראתם את הסדרה ממלכה במבחן?
חושבים שאתם שולטים בכל הפרטים הקטנטנים?
אז ייצרתי שני חידונים נחמדים על הממלכה, (ויש גם משובים...)
מוזמנים להתנסות >>>

בחידונים האלו הציון המירבי הוא 70 נקודות.

ויש חידון נוסף שלא אני הכנתי, אבל הוא חמוד ממש!
קרדיט לניקית @שירה שרה שהביאה אותו,
הנה:

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
סוף סוף חידון די קשה!

בגלל שככה באמצע היום גרמתם לי לעשות את החידון הזה (נורא ואיום), אני אהיה נודניקית קצת לגבי השאלות האלו:

1691319762505.png

ציטוט מהספר: "...הנוער חיקה את הצ' הרפה שלו, את יציבתו הזקופה בראש מוטה הצידה ואת חיוכו".

1691320143190.png

בדקתי בספר, חנות הרהיטים היא החנות ה-24, כלומר התשובה הנכונה היא: 23.

1691320267510-png.1437775

למה זאת לא התשובה הנכונה? הוא בדיוק חוזר משיחה עם המלך על האבקה השחורה, לא?

קבצים מצורפים

• 1691320267510.png
    1691320267510.png
    KB 25.8 · צפיות: 167

טאבו

משתמש סופר מקצוען
סוף סוף חידון די קשה!

בגלל שככה באמצע היום גרמתם לי לעשות את החידון הזה (נורא ואיום), אני אהיה נודניקית קצת לגבי השאלות האלו:

צפה בקובץ המצורף 1437768

ציטוט מהספר: "...הנוער חיקה את הצ' הרפה שלו, את יציבתו הזקופה בראש מוטה הצידה ואת חיוכו".

צפה בקובץ המצורף 1437773

1691320267510-png.1437775

אני חושבת שמחבר החידון לא יכול להיכנס לאשכול כי הוא בנטפרי, ככה שאין מי שיענה על זה
אבל אולי @מנוחה כהן תוכל לענות

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
ברוך ה', הצלחתי להיכנס לפורום שנפתח...
והנה התשובות לשאלות:
זאת בדיוק התשובה הנכונה,: הדיבור, הישיבה והחיוך, לא?
בדוק שוב בשאלה, השאלה הייתה על חנות השטיחים...
טעות שלי, התשובה הנכונה היא אכן האבקה השחורה...

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וואו, אחד החידונים הטובים!
כמו שאמרו פה - בסטיאן היה מוטרד בגלל האבקה השחורה, ככה שיש לי עוד 4 נקודות...
אז קיבלתי 88... נראה לי די יפה לחידון כ"כ קשוח;)

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה רבה @מנוחה כהן על העזרה ברגע של מצוקה..
כמו שאתם רואים, הנט***סטים ב"ה חזרו...
הנה מהדורה מתוקנת של החידון ובלי נדר אני מעלה היום או ביום חמישי חידון על יוזבד ח"א...

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנה, הזדרדזתי כי אני נוסע לנופש עד חמישי..

לא בטוח שאמצא זמן להתייחס להערות בזמן שלא אהיה ליד המחשב...

החידון על יוזבד חלק א

אוריאל2

משתמש רשום
מישהו יכול להסביר לי בבקשה איך עושים את הטופס בצורה כזו שהמשתמש לא ידע שהוא טעה עד שהוא שולח את הטופס, ואיך בכלל מגדירים תשובה כנכונה כשהשאלה היא אמריקאית (כשהשאלה רגילה אני יודע, משתמשים ב'אימות תשובה)?

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
יפה לי!!!
בחידון על מהללאל קיבלתי 80
אחלה חידון!!!
קשוח מאוד, מקיף וממצה

המלמד מבני ברק

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה