מידע שימושי מלחמה על השבת!! כבר חוזרים!!

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שנה שעברה @טנקס היקרה הריצה תחרויות לעידוד תוספת שבת בצורה רגועה.
עשרות (אולי יותר?) גולשים העידו שהתחרות עזרה להם להקדים את כניסת השבת וברוגע.

אנחנו רוצים לעשות מלחמה על השבת גם בשבתות החורף המתקרב!!!

האתגר:
גיוס כספים לתגמול הכספי

הפתרון:
עמלות על קניות באתר KSP יוסבו במלואם לטובת התחרות

איך אתם יכולים לעזור לקיום התחרות?? (ולזכות בברכת השבת!)
כל פעם לפני שאתם קונים בKSP היכנסו דרך הקישורים המופיעים כאן באשכול, והעמלה תכנס לחשבון התחרות.

אם נכנסתם דרך אחד הקישורים, כל מוצר שתקנו באתר יגדיל את חשבון התחרות!

קישורים
בקישור הזה תמצאו מוצרים עם הנחה רק בשביל מי שמגיע דרכו.
את ההנחה תראו בעגלת הקניות

דף הבית

מחשבים נייחים

מחשבים נייחים בהרכבה אישית

אוזניות

כלי עבודה

מחשבים ניידים

טאבלטים

מוצרי חשמל לבית

צעצועים

תודה לניקים שתרמו עד כה!!
בזכותכם התחיל להצטבר כסף בקופה.
זה המצב כרגע:

1726654981709.png

אשתדל לעדכן לעיתים קרובות!

מוזמנים להקפיץ את האשכול!

נערך לאחרונה ב:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך אני יודע עם הקניה הואילה לכם?

כל קניה מתגמלת את החשבון בעמלה
העמלה משתנה ממוצר למוצר
אפשר לקנות ואז לעדכן אותי ואעלה את דף הפירוט עם המוצרים שנרכשו והעמלה עליהם

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מכיוון שאני לא בטוחה שהצלחתי לעשות נכון את הקישורים אשמח שמישהו שקנה דרך הקישורים כאן יעדכן שהוא קנה, כך אוכל לבדוק אם אכן הקישורים טובים.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
@GRN תודה על התיוג

לפני כמה ימים עשיתי קניה קטנה וראיתי עכשיו שהייתי חוסכת עשר אחוז דרך הלינק הראשון.
לא קונה עכשיו אבל בהחלט ממליצה, זה רווח מכמה כיוונים....

• תודה
Reactions: GRN

באולינג

משתמש חדש
מכיוון שאני לא בטוחה שהצלחתי לעשות נכון את הקישורים אשמח שמישהו שקנה דרך הקישורים כאן יעדכן שהוא קנה, כך אוכל לבדוק אם אכן הקישורים טובים.
עשיתי קניה דרך הקישור הראשון, היה לי הנחה של 8% אז כנראה שזה קישור טוב..

• שכוייח!
Reactions: GRN

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי קניה דרך הקישור הראשון, היה לי הנחה של 8% אז כנראה שזה קישור טוב..
כותבת לך באישי, לוודא שזה אכן המוצר שהזמנת
(לפי הדוח שלהם הייתה בסה"כ הזמנה אחת היום)

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
לא הבנתי מה המיזם ולמה אוספים כסף? לא שאיכפת לי לקנות דרך הקישורים, רק לא הבנתי את המטרה

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא הבנתי מה המיזם ולמה אוספים כסף? לא שאיכפת לי לקנות דרך הקישורים, רק לא הבנתי את המטרה
לעשות כל שבוע הגרלה על סכום כסף.
לכל ניק שיכתוב פה שהם מוכנים לשבת.
הרעיון הוא לקבל את השבת בנחת וברוגע ולא בדקה ה- 90
רעיון מבורך ומומלץ!!

טנקס

BOOL- גרפיקה וקופי מנצחים בצ'יק
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
@GRN את אלופה!!!!
הלוואי והמיזם הזה ימשיך ויצליח

שבת שלום לכולם!

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אז אני הדלקתי נרות 10 דקות לפני הזמן שכתוב בלוח, זה נחשב?

שרה אחת...

משתמש צעיר
נראה לי שצריך לעדכן כאן, לא?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה