מלון לשבת הקרובה- ללא חמץ שעבר עליו הפסח

BGABGA

משתמש חדש
הפקות ואירועים
מישהו יודע על מלון לשבת הקרובה שהאוכל שם הוא מאכול של אחרי פסח??
זאת אומרת לא חמץ שעבר עליו הפסח אבל כן אפשרי קמח שנטחן צלפני פסח.
ממש דחוף לי, תודה!!!!

נועה הבר

משתמש חדש
אני בדיוק מחפשת גם!!!
כינורות וציפורי האוכל שם כן חמץ שנמכר לגוי ועבר עליו הפסח
אם אין מלון כזה נצא אחרי שבועות אבל ממש מתחשק לנו לצאת עכשיו
אולי בכל אופן מישהו כן יודע על מלון כזה?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לא נראה לי שיש דבר כזה

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מקווה שאין שום מלון - אפילו של רבנות - שמגיש חמץ שעבר עליו הפסח.
כנראה מתכוונים לחמץ שנמכר כדין.
אם יש צורך דחוף לנסוע, תשאלו רב.
לא בטוחה שלא להחמיר בענין הנ"ל פחות חמור מבעיות הלכתיות אחרות בבתי מלון.
(לא פוסקת כלום, כמובן, רק תשאלו רב לפי המקרה).

מנהלת ת'עולם

משתמש צעיר
מישהו יודע על מלון לשבת הקרובה שהאוכל שם הוא מאכול של אחרי פסח??
זאת אומרת לא חמץ שעבר עליו הפסח אבל כן אפשרי קמח שנטחן צלפני פסח.
ממש דחוף לי, תודה!!!!
אם כל הכבוד לכם על השמירה אבל יודעת על הרבה מלונות שמוציאים את הקמחים ושאר הדברים גם אח"כ כך שאחרי שבועות זה לא ממש פיתרון,
חוץ מי זה שראיתי בסופרמרקט אחד, איך שהם מוציאים אחרי סוכות דברים שנמכר לגוי בפסח, (מידיעה מעובדות שעובדות שם)
אז לכו תדעו מתי מוציאים לכם את הדברים שנמכרו לגוי,
ממליצה לכם כבר לא ללכת למלון אם אתם מחמירים!
מה יש לעשות עם מלון טחון?
נשמח לקבל מתכון.
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אין כזה דבר, אין סיכוי.
אפשר ללכת לצימר או לדירת נופש ולהביא אוכל לבד...

BGABGA

משתמש חדש
הפקות ואירועים
וואו, ממש סליחה על חוסר הדיוק..., אני רואה שזה ממש הפריע פה לאנשים...
הכוונה הייתה למלון שהאוכל שם הוא אחרי פסח ולא מחמץ שנמכר כדין וכמה שזה הזוי לכם יש כאלה שמקפידים על זה
בכל אופן תודה.

איש עברי

משתמש מקצוען
מאמין שמאפים עוגות וחלות שהם חמץ בעין הם כבר מיצור של אחרי פסח. אפשר לברר שם.
הקישקע בצולנטע הוא מקמח שנמכר כדין. (לא מאמין שהם קונים במכולת)
מה נשאר בעצם?

(שקדי מרק זאת בעיה כל הקיץ למי שבאמת מקפיד, יש לו זמן מדף ארוך.)

מרדכיT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אתם בודקים כל השנה תאריכי ייצור של מוצרי חמץ?

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
באתר של הכרטיס אשראי שלי נכתב כך
לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר זה
אני צריך לשאול אותם האם זה נמכר או נטחן ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה