דרוש מידע מלבושי כבוד- קרית יובל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אינסוף

משתמש מקצוען
אשמח למידע על מכירת מלבושי כבוד בקרית יובל
כתובת מדויקת
זמני פתיחה
או לפחות מספר טלפון.
תודה רבה!

לב ענק

משתמש צעיר
@אינסוף את מתכוונת לחנות שלהם?
ראיתי שפרסמו פעם, אני מקווה שזה רלוונטי
המכירה הקבועה של מלבושי כבוד נמצאת בבורוכוב 3 כניסה א' קומת מחסנים ימים ראשון ורביעי 7:30 עד 8:30

אינסוף

משתמש מקצוען
@אינסוף את מתכוונת לחנות שלהם?
ראיתי שפרסמו פעם, אני מקווה שזה רלוונטי
המכירה הקבועה של מלבושי כבוד נמצאת בבורוכוב 3 כניסה א' קומת מחסנים ימים ראשון ורביעי 7:30 עד 8:30
תודה רבה.
שלחו גם לי כך
אנסה בראשון.
זו מכירה קבועה
ולכלל הציבור.

מירונה

משתמש פעיל
איך אני יודעת איפה יש מכירה שלהם באלעד?
ובכלל איך מצטרפים למכירה הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה