דרוש מידע מכשיר לייזר ביתי- יש לך מושג?

mf868

משתמש פעיל
את באמת השתמשת והיית מרוצה?!?!?
או שאת רק משווקת שלהם???

את לא יכולה להמליץ עליו בתור קונה
אם את עובדת אצלם…
זה הונאה…
אז ככה אני לא משווקת שלהם אין לי איטרס שיקנו בכלל את המכשיר אני משתמשת בו ולכן אני ממליצה עליו יש הרבה שקנו אותו במחיר המקורי 2800 שקלים ואני נצלחתי להוזיל את המחיר משמעותית ואני רוצה שעוד יהנו מזה לכן פרסמתי לתועלת כולם.
בהצלחה

רץ לבן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז ככה אני לא משווקת שלהם אין לי איטרס שיקנו בכלל את המכשיר אני משתמשת בו ולכן אני ממליצה עליו יש הרבה שקנו אותו במחיר המקורי 2800 שקלים ואני נצלחתי להוזיל את המחיר משמעותית ואני רוצה שעוד יהנו מזה לכן פרסמתי לתועלת כולם.
בהצלחה
יש עכשיו מבצע ברפאלי- המכשיר של סנסיקה ב1780 שח.
יש לך עניין שיקנו דרכך ולא דרך רפאלי, אני לא יודעת איזה טובת הנאה או אחוזים את מקבלת- אבל מההודעות שלך מבינים שיש לך בהחלט אינטרס בזה. אז את כן סוג של משווקת - גם אם את לא זו שמוכרת בפועל ורק אומרת לחברה שהגיעו דרכך.

נשמח לשמוע מנסיונך על השימוש במכשיר, ובכיף גם נקנה דרכך.
אם צריך להפעיל את האחריות מאיזושהי סיבה- למי פונים? יצא לך לנסות את האחריות של החברה?

mf868

משתמש פעיל
יש עכשיו מבצע ברפאלי- המכשיר של סנסיקה ב1780 שח.
יש לך עניין שיקנו דרכך ולא דרך רפאלי, אני לא יודעת איזה טובת הנאה או אחוזים את מקבלת- אבל מההודעות שלך מבינים שיש לך בהחלט אינטרס בזה. אז את כן סוג של משווקת - גם אם את לא זו שמוכרת בפועל ורק אומרת לחברה שהגיעו דרכך.

נשמח לשמוע מנסיונך על השימוש במכשיר, ובכיף גם נקנה דרכך.
אם צריך להפעיל את האחריות מאיזושהי סיבה- למי פונים? יצא לך לנסות את האחריות של החברה?
הגבתי לך בפרטי

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
@mf868
יש לך קצת מידע על המכשיר?
לפני כל הפרטים יש לך מידע אם זה עובד על שיער ג'ינג'י?
תוכלי לשלוח לי פרטים נוספים למייל?
תודה רבה
לפי מה כתוב באתר נראה שלא
1722716640337.png

mf868

משתמש פעיל
לסנסילייט יש 6 עוצמות אנרגיה 1 ממש לא מורגש עד 6 שגם הוא לא מאוד חזק אפשר לכוון לאיזה עוצמה טוב לך ואני חושבת שלאט לאט אפשר לעלות עם העוצמה. כי מתרגלים אז הוא פחות רגיש
מבחינת המחיר שיש עכשיו ברפאלי
זה אותו מחיר רק ההבדל הוא בשירות ובאחריות עם את קונה אותו ישר מהחברה יש לך 60 ימי ניסיון עם את לא מרוצה אפשר להחזיר את המכשיר ומקבלת החזר מלא
יש גם ליווי של קוסמטיקאיות לכל שאלה
וגם אחריות על הפולסים לכל החיים וגם פינצה עם תאורת לד
מה שמי שקונה דרך רפאלי יש לה רק אחריות על המכשיר לשנתיים ברפאלי ופינצטה וזהו .
בבתקוה שעזרתי למשהי
בהצלחה

עט אדום

משתמש חדש
לסנסילייט יש 6 עוצמות אנרגיה 1 ממש לא מורגש עד 6 שגם הוא לא מאוד חזק אפשר לכוון לאיזה עוצמה טוב לך ואני חושבת שלאט לאט אפשר לעלות עם העוצמה. כי מתרגלים אז הוא פחות רגיש
מבחינת המחיר שיש עכשיו ברפאלי
זה אותו מחיר רק ההבדל הוא בשירות ובאחריות עם את קונה אותו ישר מהחברה יש לך 60 ימי ניסיון עם את לא מרוצה אפשר להחזיר את המכשיר ומקבלת החזר מלא
יש גם ליווי של קוסמטיקאיות לכל שאלה
וגם אחריות על הפולסים לכל החיים וגם פינצה עם תאורת לד
מה שמי שקונה דרך רפאלי יש לה רק אחריות על המכשיר לשנתיים ברפאלי ופינצטה וזהו .
בבתקוה שעזרתי למשהי
בהצלחה
מה המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה