מידע שימושי מכשירי חשמל בחנויות עודפים או תצוגה

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ערב טובלכולם.
אני מחפשת לרכוש מדיח כלים ושמעתי על חנויות של מוצרי חשמל של עודפים או מתצוגה.
אשמח לשמוע את דעתכם על החנויות הללו.
שמעתי שיש בבית שמש. ובמושב אורה..

3524

משתמש סופר מקצוען
בתנורים למשל חשוב לוודא שזה אכן רק שימש כתצוגה (לפעמים אפשר לראות שרידי מדבקת מחיר וכו' שהם הוכחה שהתנור עמד בתצוגה).

כי, על פי החוק, מי שקנה תנור ולא היה מרוצה ממנו יכול להחזירו עד 14 יום גם אם השתמש. המפעל לא תמיד יכול למכור את התנור המוחזר כחדש, אז הוא מוכר אותו כעודפים / תצוגה, ואז יש בעיה כשרותית, אנו הרי לא יכולים לדעת מה השתמשו בתנור באותם 14 יום.

לכאורה אותו הדבר גם במדיח כלים, ייתכן ויש בו שאלה של שימוש בבשר / חלב.

נחמי3

משתמש מקצוען
ערב טובלכולם.
אני מחפשת לרכוש מדיח כלים ושמעתי על חנויות של מוצרי חשמל של עודפים או מתצוגה.
אשמח לשמוע את דעתכם על החנויות הללו.
שמעתי שיש בבית שמש. ובמושב אורה..
אני מציע לך לבדוק אופציה של חנות רגילה אבל זולה, זה הבדלים לא משמעותיים

A052

משתמש סופר מקצוען
כי, על פי החוק, מי שקנה תנור ולא היה מרוצה ממנו יכול להחזירו עד 14 יום גם אם השתמש. המפעל לא תמיד יכול למכור את התנור המוחזר כחדש, אז הוא מוכר אותו כעודפים / תצוגה, ואז יש בעיה כשרותית, אנו הרי לא יכולים לדעת מה השתמשו בתנור באותם 14 יום.
ממש לא נכון, אין אפשרות בארץ להחזיר מוצר שהשתמשו בו (אא"כ הוא פגום).

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מציע לך לבדוק אופציה של חנות רגילה אבל זולה, זה הבדלים לא משמעותיים
אכן כן, בחנויות עודפים יש אנשי שיווק מעולים, נותנים לך את התחושה שזול משמעותי, יכול ליהיות שזול בהשוואה למחיר מחירון, אבל בהשוואה לחנויות רגילות אין הרבה הבדל או אין בכלל.
בחנות עודפים המוצר פגום חיצונית או היה בתצוגה לעומת חנות רגילה שאת מקבלת מוצר מושלם. זה לא שווה הפרש של 200 שח.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אכן כן, בחנויות עודפים יש אנשי שיווק מעולים, נותנים לך את התחושה שזול משמעותי, יכול ליהיות שזול בהשוואה למחיר מחירון, אבל בהשוואה לחנויות רגילות אין הרבה הבדל או אין בכלל.
בחנות עודפים המוצר פגום חיצונית או היה בתצוגה לעומת חנות רגילה שאת מקבלת מוצר מושלם. זה לא שווה הפרש של 200 שח.
קניתי מקרר ותנור בחנויות עודפים - זול משמעותית
מקרר זול בכמה אלפים!!! (מקרר שעולה 11-12 א"ש קניתי בערך 7, תנור זול בכמה מאות טובים)
את התנור קניתי אצל פיני 0502325000
את המקרר אני לא זוכרת איפה...

הגולם מפראג

משתמש פעיל
יש אותם
אפשר למצוא דברים שווים לא תמיד..

סי.אס.בי מוצרי חשמל בע"מ​

חשמל מוצרים ביתיים בלוד

המסגר 1, אזור תעשייה צפוני, לוד

זה מהיבואן של בוש וקונסטרוקטה

ניהול דירות

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קניתי מקרר ותנור בחנויות עודפים - זול משמעותית
אני אחדד, לא אומרת שאין מציאות כלל. כן אומרת שכדאי להשוות מחיר עם חנות רגילה.

אני קניתי מקרר ובגלל שהיססתי הורידו לי את מחיר ההתקן שבת, נתנו תחושה של הכי זול בעולם, הפעילו לחץ פסיכולוגי (זה בסדר, לא אומרת שלא, זה אנשי מכירות) אחרי הקניה אני רואה שהמחיר שלקחו לי זה בערך המחיר בכל חנות, וקיבלתי מקרר לא נקי ועם פגמים.
מענין אם לא הייתי מתלבטת,הייתי משלמת יותר יקר מחדש באריזה?
אז כל אחת והנסיון שלה.
ואגב זה עודפים שממליצים עליהם גם פה בפרוג.
אז תלכו ותבדקו, תשוו מחירים. ותיקנו בכיף ובזול.

• תודה
Reactions: GRN

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אחדד, לא אומרת שאין מציאות כלל. כן אומרת שכדאי להשוות מחיר עם חנות רגילה.

אני קניתי מקרר ובגלל שהיססתי הורידו לי את מחיר ההתקן שבת, נתנו תחושה של הכי זול בעולם, הפעילו לחץ פסיכולוגי (זה בסדר, לא אומרת שלא, זה אנשי מכירות) אחרי הקניה אני רואה שהמחיר שלקחו לי זה בערך המחיר בכל חנות, וקיבלתי מקרר לא נקי ועם פגמים.
מענין אם לא הייתי מתלבטת,הייתי משלמת יותר יקר מחדש באריזה?
אז כל אחת והנסיון שלה.
ואגב זה עודפים שממליצים עליהם גם פה בפרוג.
אז תלכו ותבדקו, תשוו מחירים. ותיקנו בכיף ובזול.
כן, בהחלט
לא ללכת פתי אחרי סוכני המכירות
לקנות זאת עבודה...

עכשיו קניתי מכונת כביסה, קניתי ב700 שקל פחות מהמקום הכי זול שראיתי (והפעם לא עודפים או תצוגה, למרות שחיפשתי גם שם...)

יודי יהודה

משתמש פעיל
טוב אם תרצי החנויות שציינת אין בהם הנחות משעותיות בכל אופן אם תרצי יש חנות אחת בלוד של עודפי של bsh בוש וסימנס וכו ששם זה חצי מחיר עם אחריות רגילה של החברה זה היבואן הרשמי אם תרצי אני ישלח לך בפרטי בלבד

שנה שנה

משתמש פעיל
כן, בהחלט
לא ללכת פתי אחרי סוכני המכירות
לקנות זאת עבודה...

עכשיו קניתי מכונת כביסה, קניתי ב700 שקל פחות מהמקום הכי זול שראיתי (והפעם לא עודפים או תצוגה, למרות שחיפשתי גם שם...)
איפה קנית, מחפשת עכשיו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה